Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ismeritek a Creative-bg. Net...

Ismeritek a Creative-bg. Net oldalt? Rendelt mar valaki ruhakat? Milyen minoseguek?

Figyelt kérdés

#ruha #divat #kreatív #Creative bg
2020. jan. 2. 14:13
 1/9 grtakvcs válasza:
20%

Kedves Kérdező,


Igen, én már 2x is rendeltem, nagyjából 4-5 munkanap alatt ide is ért mindkét rendelésem. Most a harmadik is folyamatban van, az viszont késik egy kicsit, mert azt írták némelyik terméket pótolniuk kell. Egyébként rendben vannak a rucik, én szeretem őket, minőségével is megvagyok elégedve. Célszerű az utánvétes fizetési módot választani, hiszen akkor biztosan nem veszlik el a pénzed, ha valami történne a kiszállítással. S-es méret vagyok, a creative-ról is S-es ruhákat rendeltem és jók méretben is. :)

2020. jan. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
63%
Szia,én rendeltem....nem vagyok túlságosan elégedett a minőséggel nagyon csalók a fotók,amiket használnak a szín,anyag se olyan,mint a képeken...valahonnan egyébként Törökországból rendelik a ruhákat,mert az van beleírva... nem voltak nagy elvárásaim a termékek árai miatt de,ha pontoznom kéne 5/2,5- t adnék nekik.
2020. ápr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
66%
A képek nagyon csalókák. Sem színben, sem anyagban nem olyanok a ruhák, mint a képeken. Mondhatni, amikor megérkeztek, rá is csodálkoztam, hogy ezt én rendeltem???? Annyira "gagyi" a kivitelezés, hogy az utcára fel sem merem venni. Egytől egyig török termékek. A méret rendben van, de én biztosan nem rendelek erről az oldalról többször.
2020. ápr. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
80%
Én március 22-én rendeltem tőlük majdnem 20 ezer forint értékben, azóta sem kaptam meg a ruhákat. Először azt írták, hogy az egyik ruha nincs raktáron, de azt a kódú ruhát nem is rendeltem meg, mire visszaírták, hogy összekeverték a rendelésem egy másik rendelővel, tehát minden rendben, szállítják hamarosan. Majd azt írták, hogy 2 ruha nincs raktáron azok közül amit rendeltem, így válasszak másikat. Ezt megtettem, de még mindig semmi..nem elérhetőek, csaló cég, ne rendeljen tőlük senki!!!
2020. ápr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
77%
Facebookon rengeteg negatív kommentet kapnak de ezeket ki is törlik. Az aliexpressről hamarabb megérkezik a ruha, mint innen
2020. ápr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
66%

Kár, higy ezek aválaszok nem előbb jöttek, nem rendeltem volna.

Soha ne rendelj innét! Hamar megjött a ruha, de egy zsebes, hosszú, L-es helyett kaptam egy zseb nélküli, kb. S-es térd fölöttit. Írtam nekik, pont ma válaszoktak. Küldjem vissza az én költségemen. Aha, mert az én hibám, higy nem azt adják, amit hirdetnek? Nem. Kamu az egész. Az anyaga, varrása sem jó. Felejtsd el.

2020. ápr. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ImPPP válasza:

Ó, hát én is sajnálom, hogy nem néztem meg előbb ezt az oldalt😕 ..pedig az nekem is feltűnt , hogy egyáltalán nem válaszolnak az emailben történő megkeresésekre, a ruhákról meg semmilyen pontos információk, adatok -méretek- nem szerepelnek a honlapon.

Úgy érzem, már meg is bántam , hogy pont az előbb rendeltem meg több terméket is.

2021. máj. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Molnár Katalin válasza:
Sajnos én is rendeltem júniusban. Ócska minőségű ruhákat kaptam, vissza is küldtem GLS-el 6ezer forintért. Július 1-én átvették a visszaküldött cuccokat. Írtam nekik többször, néha válaszoltak legyek türelemmel, még nem kapták vissza a csomagot.
2021. aug. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Rossz minőségű ruhák, nem olyan, mint a képeken. Műszálas anyag, fakó szín, el vannak varrva. Ha reklamálsz ki kell töltened az űrlapot, SAJÁT KÖLTSÉGRE visszaküldeni Bulgáriába!!!!, kedvesen felajánlják, hogy vásárold le egy másik silány minőségű ruhára, ha szólsz, hogy a pénzt kéred vissza elkérik a banko adatokat, majd a többedszeri rákérdezésre sem jön válasz és visszazérítés sem. Én így buktam el a pénzt és a ruhát is. SENKINEK SEM AJÁNLOM!!!!
2022. ápr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!