Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megszólják azt ha rendes...

Megszólják azt ha rendes katonai ruhában megyek ki?

Figyelt kérdés
Nem azokra a kínai woodland mintás ruhákra gondolok hanem eredeti katonai ruhára (vz 95 egyenruha, keressetek rá). Legtöbbször természetbe szeretném benne kimenni. Barom válaszolóknak viszlátot kívánok :)

2020. jan. 3. 18:34
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam🤦‍♂️, vz 85 egyenruha a rendes neve.
2020. jan. 3. 18:36
 2/10 anonim ***** válasza:
Az nem is magyar ruha.
2020. jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem is mondtam hogy magyar 😑
2020. jan. 3. 19:09
 4/10 anonim válasza:
Lehet, hogy környék függő. Nem hiszem.
2020. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.
2020. jan. 3. 19:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért, katona nem mehet ki az erdőbe ?
2020. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a szabadidős terepmintás göncös pasiktól rosszul vagyok, mert valahogy közönségesnek találom, viszont ha igazi magyar katonai egyenruhában látok egy srácot, akkor azt gondolom, hogy ejha! Tisztelet érzek, némi csodálatot, de biztos nem szólom meg.
2020. jan. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
és ha nem magyar, de valódi egyenruha, azt se
2020. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik.

N

2020. jan. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Volt egy gyerek youtube-on aki MÁV-os egyenruhában kalauznak öltözve járkált a vonatokon, őt se szólták meg pedig nem tartozott a MÁV-hoz.

A terepminta meg terepminta, átlagember meg nem mondja, hogy az egy vz 95 vagy egy vietnámi rabszolgamunkásokkal felfestetett minta.

Szóval ha valakinek nem tetszik, akkor annak akkor is mindegy lesz ha valami nagykockás szürke-fekete digital camouflage mintás huszáregyenruhában vagy.

2022. szept. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!