Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Katonai ruházat! Egyen vagy...

Katonai ruházat! Egyen vagy egy újabb divat?

Figyelt kérdés

Városi buszmegállóban mindig látok a szemben lévő megállóhelynél egy katonai ruházatot viselő fiatal (kB 20-25 éves) nőt. Terepnadrág, kabát, felvarrók a vállon, mellrészen, terepszínű hatalmas hátizsák.

Egy időben még azt gondoltam, biztos a honvédségnél gyakorlatos vagy tanul a NKE-n. (csak akkor mit keres az egyetemtől 200 km-re..?)


Utána már egy másik lánnyal láttam, ugyanúgy terep cuccok, nadrág-kabát-nagy hátizsák, csak rajta nem bakancs, hanem sima szabadidőcipő volt.

Itt már fura volt, sőt (nem szakmabeli haverom) azt mondta, a katonák szolgálaton kívül nem is lehetnek egyenruhaban.

Mert ők biztos nem csak hazautaznak, mert minden egyes nap látom munkába menet.

Ma (és amiért a kérdést kiírtam) ugyanezt a két lányt, sőt egy molett harmadikat is láttam velük, rajta félcipő, terepnadrág, felvarrós kabát, iskolatáska volt + babakocsit tolt egy babával!


Most akkor ez megint valami hülye divat akar lenni?


2019. ápr. 5. 06:53
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Igen, a terepminta kb. 5 évente mindig visszakerül a divatba.

1-1 ilyen dologgal a szettben, kb. hátizsák, felső nem is lenne baj, de aki tetőtől talpig ebbe a mintába öltözik, ott én is elkezdenék gyanakodni, hogy a jön ilyen területen dolgozik-e.

Nem mellesleg én már láttam igazi katonát hazautazni buszon “teljes díszben”. Akkor ezek szerint ő megszegi a szabályt.

2019. ápr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*vajon
2019. ápr. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
elvileg ha vége a munkaidőnek, hazamehet egyenruhában, de a felvarrókat és a rangjelzéseket le kell szedni (le lehet)
2019. ápr. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezeknek ott volt minden, csillag a vállon, zászló, minden ami kell. Csak a bíborszív hiányzott :D
2019. ápr. 5. 15:24
 5/6 anonim ***** válasza:
37%

Sok homárka van köztük így ne lepődj meg!


És hát egy nő katona? Ez vicc!

2019. ápr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%
Aki divatból öltözik katonásan, azt teljesen megvetem. Terepmintával önmagában nincs baj, de ha katonai ruhát hordasz katonai háttér nélkül, csakúgy divatból, akkor menj a p*csába, a katonaság nem vicc :'D
2019. ápr. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!