Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Véleményetek szerint ez az...

Véleményetek szerint ez az óra nagyon gagyi darab vagy vállalható? (Úgy értve, a saját árkategóriáján belül. )

Figyelt kérdés
[link]

2020. jan. 6. 16:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyit szansz orara es orat akarsz hordani, akkor vedd meg. Nem leszel tole menobb, a csajok sem fognak radradgadni es nem nedvesedik be a bugyijuk sema latvanyatol, de lesz egy megbizhato karorad.
2020. jan. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan erre a célra venném, hogy mutassa az időt pár évig, és ne essen szét. Nyilván nem villogni kéne meg ilyenekre. Köszönöm a választ.
2020. jan. 6. 17:35
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs vele semmi baj, teljesen jól néz ki szerintem. Funkcióját is el tudja látni, jól is néz ki, árban is jó, akkor? :D Szóval szerintem vedd meg nyugodtan, ha ez tetszik. Szal mondom egyébként, szerintem jól néz ki. Úgyhogy ne aggódjál.
2020. jan. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
7%
nagyon gagyi
2020. jan. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem vállalható, és nem is néz ki rosszúl.

Szerintem szép, főleg ebben az árkategóriában, (mondom ezt Omega,Rolex,Tag stb tulajdonosaiként..)


inkább Casio mint valami kínai Mk, Dkny stb szemét..

2020. jan. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi pénzért nem lehet csodát várni, de ezek a Casiok általában egész tűrhető minőségű órák. Meg ezerszer inkább ez mint egy gagyi divatóra.
2020. jan. 8. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

5.-nél a pont!


1000X inkább egy Casio, mint Polisz, Dékáeny, Májkelkorsz,...bóvlik.

2020. jan. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

A Casio az alsó ársáv leg megbízhatóbb órája. Szinte minden óragyűjtő gyűjteményében van egy-egy darab. Jó, használható darabka. Amit te linkeltél, nekem küllemre nem jön át, de valószínűleg eltérő az ízlésünk. 😁

Én Casio-ból, ezt venném.


[link]


Még annyit, hogy a Casio-val nekem egyetlen egy gondom van: a szíj.

Nem adnak hozzá, túl jó minőségű fémszíjat, és eléggé csörög is, ha ez majd téged is zavarni fog könnyen lehet hozzá venni 2-3 ezer forintért tömör fém szíjat.

Vagy rengeteg szövet és szilikon szíjt is találsz.

[link]


Amúgy korrekt, megbízható márka. Ha elemcserére kerül sor, vidd el márka szervízbe, ott cseréltess elemet. Illetve csináltass nyomáspróbát, és tömítés cserét is minden elemcsere után. Erre azért van szükség, hogyha az órát víz éri, ne azon be. Ez nagyjából, nem is tudom, elemmel együtt 3500-4000Ft. Szóval, nem egy nagy összeg. 😁 Ha vigyázol rá, sok évig el fog menni. Én 10 évvel ezelőtt kaptam az első Casio-mat 12 évesen. Még mindig megy, meg mindig pontos. 😁

Szóval, ha megbecsülöd, törődsz vele, nagyon sokáig bírni fogja. 😁


Még a Vostok Amphibian márkát ajánlom, az is olyan 15-20 ezer körül mozog.

Viszont már mechanikus szerkezetűek. 😁

2020. jan. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%

8

Csak a Vostokot viheted egyből szervizelni mert sokszor kenés nélkül jön a gyárból. Az meg egyből egy 10-es alsó hangon.

2020. jan. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek. Ma át is vettem, és élőben is tetszik, szerintem jó vétel volt.

Előző, köszi a tippeket, hát amit linkeltél is jól néz ki, csak én nem akartam olyat venni, amin nincs rajt legalább 3-4 szám, az átláthatóság végett.

Mechanikus órát (egyelőre) nem akarok, úgy hallottam, jóval pontatlanabbak, és kényesebbek is.

2020. jan. 8. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!