Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha én vállalkozóként beszerzek...

Ha én vállalkozóként beszerzek x darab ruhát aminek a ruhacimkéjén szerepel a mosási jelzéseken kívül a nagykereskedelmi márka logója is azt én lecserélhetem a saját logómra?

Figyelt kérdés
Vagy addig amíg azt az adott terméket nem én gyártom 100%-ban addig nem lehet saját cimkém sem? Elnézést ha nagyon triviális a kérdés, de nem találtam konkrétan erre vonatkozó információt.

2018. aug. 23. 13:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Csak hogy teljes képet kapjatok: nem ruhatervező vagyok, szimplán meglévő pólókra és egyéb ruhadarabokra nyomtatnék mintákat és adnám el. Erre szeretnék márkát építeni. Csak furcsa belegondolni, hogy a terméken 2 logó szerepelne...
2018. aug. 23. 13:19
 2/8 anonim ***** válasza:
Erre való, noname pólókat veszel és probléma megoldva.
2018. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legálisan nem teheted meg. Más kérdés, hogy egy vietnámi textilcéget ez nagyon nem fog érdekelni, így megúszhatod, de ha megnézed a nagy pólós szitanyomó cégeket, az ő pólóikban is benne van az eredeti márka.
2018. aug. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Noname polokon is rajta van a gyártó címkéje.


Azt megnézném hogy miként adnál el mondjuk egy Nike Tennis polot a saját mintáddal mondjuk 9000 ezer forintért.

Nem tudom hogy lenne-e olyan aki megvenné..

2018. aug. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A noname cuccokon is van gyártó cimke? Akkor ezt sehogy nem tudom megkerülni anélkül hogy ne én gyártsak. Máshogy nem tudom elkezdeni csak úgy, ha feltüntetem, hogy XY márkájú terméket árulok logózva.. Azért továbbra is érdekelnek a hozzászólások!
2018. aug. 23. 17:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Valamilyen formában minden polon vannak címkék.


De ha Te megbízol egy varrodát hogy gyártson neked Tshirt polokat akkor ő olyan címkét rak rá amit amit Te kérsz.

Azt külön kell gyártatni.

2018. aug. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kínai bácsiktól veszelnaz aliexpresszen és belerakják a logodat
2018. aug. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2018. nov. 5. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!