Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet értelmezni ezt a...

Hogyan lehet értelmezni ezt a harisnyanadrág méretet?

Figyelt kérdés
A páromnak szeretnék rendelni egy pamutharisnyanadrágot, de csak ilyen méretek vannak megadva az XL-XXL- méteren kívül, és bizonytalan vagyok.26W/30L - 44W/40LEzek a méretek nem tudom mit jelentenek, köszi aki tud segiteni.

2020. jan. 8. 13:04
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

1996 óta gyártanak nejlonharisnyát....pupp!

1996 óta gyártanak nejlonharisnyát...pupp!

1996 óta gyártanak nejlonharisnyát...pupp!


Idefigyelj!Tegyél már fel egy másik lemezt, mert ez elég régóta pörög itt a gyakorin, és mint látod, nagyon ugrál rajta a tű!Más témával rukkolj elő, hátha érdekes lesz!

2020. jan. 22. 08:25
 22/27 anonim ***** válasza:
Ja elég idegesítő!!!
2020. jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Kedves 20.válaszoló! Örülnék neki, ha nem támadnál privátban, mert egyrészt már nagyon uncsi a szöveged, másrészt meg nem válaszolok rá, hanem azonnal törlöm az üzenetedet!

Úgyhogy valaki mást boldogits!

2020. jan. 26. 11:32
 24/27 anonim ***** válasza:

A kérdező egy harisnyafetisiszta hülyepasi!


Nem voltam résen, és a színes harisnya kérdésére reagáltam.. aztán elkezdett privátban bombázni...


Szánalom!

2020. jan. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Tévedsz te gyökér! Te támadtál egyszer privátban, de nem foglalkoztam a hülyeségeiddel! Úgyhogy tehetsz egy szivességet kisapám.......!
2020. jan. 26. 21:33
 26/27 anonim ***** válasza:
Még soha nem írtam privátot kéretlenul!
2020. jan. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

De nem is vagyok egy harisnyafetisista hülye pasi, ahogy irtad!

Én csak feltettem egy kérdést, erre jött egy válaszoló, aki a neljonharisnyáiba van belebetegedve.Holott nem is erről szól a kérdés, és én sosem irtam neked privát üzenetet.Valakivel összetévesztesz!

2020. jan. 27. 07:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!