Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet értelmezni ezt a...

Hogyan lehet értelmezni ezt a harisnyanadrág méretet?

Figyelt kérdés
A páromnak szeretnék rendelni egy pamutharisnyanadrágot, de csak ilyen méretek vannak megadva az XL-XXL- méteren kívül, és bizonytalan vagyok.26W/30L - 44W/40LEzek a méretek nem tudom mit jelentenek, köszi aki tud segiteni.

2020. jan. 8. 13:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Tudod a futó nadrágok is nejlonból vannak és nem pamutból.

Vajon miért?

De hát látszik te is egy kis hiú fiúcska lehetsz aki inkább nyomorog egy kényelmetlen ruhadarabban mint hogy egy komfortos darabnál maradjon mert jújj jújj az műszálas és biztos valami bajom lesz tőle.


Eláruljak valamit? Az ég világon semmi!

2020. jan. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Idefigyelj! Nem tudom neked mi bajod van, de elmondanám azt, hogy nekem sohasem jött be a nejlonharisnya! Egyrészt olyan vékony,hogy semmit se melegít, másrészt meg semmi kedvem ahhoz,hogy a munkatársaim jól kiröhögjenek! Na ennek nem teszem ki magamat! Szóval férfi létemre azt mondom, neked jó a nejlon, nekem a bordázott pamutharisnya, és maradjunk is ennyiben! Ami neked kellemetlen géprongy, az nekem nem az!
2020. jan. 15. 13:17
 13/27 anonim ***** válasza:
90%
Osztom a véleményed kérdező!! Az elég nevetséges is lenne férfi olyan harisnyába!!! Inkább maradok a géprongynál, de legalább nem nevetnek ki!!!
2020. jan. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Nagyon köszönöm, hogy egyetértesz velem!

2020. jan. 16. 23:05
 15/27 anonim ***** válasza:
Ez csak természetes utolsó! Nem hagyom hogy ilyen ratyik itt majomkodjanak😁😁😁
2020. jan. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

15!

Mostanában sűrűn gondolok édesanyádra!


A kérdezővel együtt rettentő kis beszhariak vagytok, és persze hiúk is mint a magukat igazi féfinek állítók mivel gyártanak férfi nejlon harisnyát így nincs vele semmi gond csupán bővült a kínálat.

És hogy nem melegítene?


Akkor olvasd el ennél a kérdésnél a 12-es választ!



https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2020. jan. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Te még a pamuttól is rettegsz?


Nőként teszed fel a kérdést,de férfiként kötöszködsz.

Valami fura benned, öreg.

2020. jan. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

17- es! Na most jót röhögtem rajtad! Rettegek én a pamuttól,mikor pont azt szeretem viselni???Figyelj! Máshol hintsd szét a hülyeségeidet, mert a a kérdést figyelmesen elolvasnád, én egy szóval sem említettem meg azt a vacak nejlonharisnyát, a kérdés nem erről szól!

És még annyit, hogy soha, egyetlen kollégámon se láttam nejlonharisnyát!

Úgyhogy tartsd meg a továbbiakban a kommentjeider magadnak!

2020. jan. 19. 14:47
 19/27 anonim ***** válasza:
91%
Azért nem láttál, mert nem hordanak nejlont a férfiak. Csak ez a kis okostojás hord b.. i harisnyát😁😁😁
2020. jan. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem hordanak két dolog miatt.

Egy, nem tudják hogy 1996 -óta gyártanak férfi nejlonharisnyát.

Kettő, ha tudnak is róla rettegnek tőle mert a nőkkel tudják csak összepárosítani és félnek hogy csorba esik a hiúságukon.

Pedig a nők nem rettegnek férfi ruháktól ezért nem értem ezeket az IGAZI férfiakat.


Íme pár oldal azoknak akik szeretik a kényelmet és nem rettegnek.

Jómagam sem.


[link]


[link]


Látszik hogy külföldi nyugati oldalak, ott agyilag más a felfogás mint a volt kommunista tömbökben, nincs gyerekes hozzáállás.

2020. jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!