Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk, ti szeretitek ha?

Fiúk, ti szeretitek ha?

Figyelt kérdés

Szeretitek ha egy lány elegánsan öltözik?

Értem ezalatt pl, blézer, kosztüm (de ezeket ritkán) farmer elegánsabb poloval, pulcsival, ingek, magassarkú, és egyéb hasonló.

Ha beutitek a keresőbe, hogy elegant és amiket kiad azokra gondolok 😃

Köszönöm a válaszokat! ^^



2020. jan. 8. 20:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
#2 Lehet ezeket a formális göncöket is lazán hordani. Én így szoktam öltözködni.
2020. jan. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
Én nagyon is
2020. jan. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
35%

Már hogyne szeretném ha egy nő tud nőnek kinézni.

Csak az a baj, hogy mostanában keresni kell az elegáns nőket mert sokan nem tudják hogy ők bizony nőnek születtek.


Az viszont nagy öröm, hogy te tudod magadról.


F

2020. jan. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%
Szeretem ha egy nő elegánsan nőiesen öltözik
2020. jan. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%
Én inkább azt szeretem ha nőiesen öltözködik egy lány-nő,persze az ő szemszögükből nyilván a kényelem is szempont.De annyi féle variációs lehetőség van a nőknek,hogy könnyen lehet párosítani a nőiest a kényelmessel.
2020. jan. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Igen, persze! Van olyan egyáltalán, aki egy lányon a kinyúlt mackónadrágot agyonmosott pólóval szereti?
2020. jan. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Részemről az elegáns ruhadaraboknak és a kicsit lazább, slamposabb öltözködésnek is megvan a maga gyönyöre, mindkét stílusból tudnék vonzó példákat kiemelni (legalábbis ami a saját ízlésemet tekinti).

Imádom például, ha jó időben nyári egyberuhákat viselnek a lányok, de ugyanakkor egy farmer-uniszex zenekaros póló- kockás ing kombó is nagyon meg tud mozgatni.

2020. jan. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17%
A fiúkat még valószínű érdekli hogy egy növésben lévő kislány hogyan öltözik, de egy 43 éves férfit mint jó magamat már közömbősé tesz..
2020. máj. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!