Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon hol tudok...

Magyarországon hol tudok online Yeezy Boost 350 V2-t rendelni?

Figyelt kérdés
Már egy ideje kinéztem ezt a cipőt, és utánanéztem, de nagyon nem találtam olyan magyar oldalt, ahol ilyet árulnának, kivéve onlinecipo.com, de ott tudomásom szerint kamukat adnak. Korábban még nem rendeltem online cipőt, és ezért nem is nagyon ismerem az ilyen oldalakat.

2020. jan. 12. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

"Yeezy Boost 350 V2"


Ezt be tudod írnia keresőbe? Mert van találat rendesen!

Mielótt felhördülsz, itt egy:


[link]


Milyen színűt szeretnél?

2020. jan. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezekért az ipari hulladékokért tényleg van aki kiad ennyit? :D
2020. jan. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen..

Mert pl. ifjú hozzátartozóm meggyőződése volt, hogy pl. csak a Converse cipőben nem lesz lábszaga.

Meggyőzni másról meg reménytelen. Kamasz!!

2020. jan. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első oldal kamu!Nem tudsz sehonnan rendelni csak dropp idején,vagy facebook csoportokból,stockXről,különböző viszonteladói oldalakról.Azonban valóban,jobb helyre is kerülhetne az a 80-90 ezer forint.
2020. jan. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Icons By Bizanc oldaláról lehet rendelni, ha éppen megjelenik, de kb. 5-10 perced van, úgyhogy gyorsnak kell lenni, meg ott drágább, mint máshol. Footshopban is szokott lenni, illetve Footlockerben. Használtan pedig a True To Sole oldalról tudsz venni, 20-100 ezer Ft-tal drágábban. Ez az egyetlen magyar reseller oldal, a választék nem olyan nagy, de olcsóbb, mint külföldről beszerezni.
2020. jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sneakerbox shop, true to sole , illetve a droppoknál icons by bizanc és footlocker
2020. márc. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!