Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudom, hogy igazi...

Honnan tudom, hogy igazi bőrkesztyű?

Figyelt kérdés

Szeretnék férfi bőrkesztyűt (sima feketét) venni. Láttam a CCC oldalán, hogy állítólag ott is árulnak, viszont jóval olcsóbb áron. Szóval gyanús. Miből állapítsam meg, hogy valódi bőr-e? Érdemesebb lenne bőrdíszműves üzletbe mennem?


CCC-s kesztyűk:

[link]



2020. jan. 13. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Ilyen nagy cég nem engedheti meg magának a csalást.

Ha rá van írv, hogy bőr, akkor az biztosan az!

De ha megszagolod, azonnal fogod érezni!

2020. jan. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
.... egyébként a JYSK-ben feleennyiért volt igazi bőr kesztyű a karácsonyi vásárban. Nekem is gyanús volt, de megfogdostam, és egyértelműen igazi volt.
2020. jan. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az van ráírva, hogy bőr, akkor bőr. Mindenbe bele van írva az anyaga, bőr, műbőr, poliészter, stb. Ilyen ismert üzletek nem trükköznek ezzel. Nyilván azért olcsóbb, mert ez egy nemzetközi üzletlánc, a kis bőrdíszműves üzlet meg egyetlen üzlet.
2020. jan. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Felsobor=bor. Ezek borkesztyuk.

De ilyen kerdessel maskor myugodtan irhatsz nekik emailt es valaszolnak.

2020. jan. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2020. jan. 16. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!