Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok venni (ár nem...

Hol tudok venni (ár nem számít) jó minőségű, erősen tartó, nagy mellre (85D-E) való szép, pánt nélkül is hordható melltartót?

Figyelt kérdés

pl amit estélyi alá is felvehetek, stb

[link]

ilyesmit


2010. júl. 21. 20:04
 1/9 A kérdező kommentje:
az igaziból nem érdekel, hogy lehet-e pánt nélkül hordani, mert sosem szoktam úgy, csak azért írtam, mert az a fazon áll jól nekem. mmint amit alapból pánt nélkülinek terveznek
2010. júl. 21. 20:07
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Szia! Én ebayről rendeltem az enyémet 1300 forint körül volt az ára, ingyen postával. Nagyon szép. Nézz körül, hátha van a méretetben!:)
2010. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2010. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi mind2töknek.

mindenképpen föl szeretném próbálni, mert úgy is kicsi az esélye, hogy jól áll, nem hogyha fel se próbálom:(

2. igen, pont ilyenre gondoltam, ezt már fel is próbáltam a boltban, de tudjátok mi volt vele a baj? a kosarának az anyaga túl merev volt. kicsit puhább kell.

tudtam venni anno 2 éve a marks&spencerben egy tökéletes melltartót. annyira jó volt, h vettem 4et is, azóta is azokat hordom. de nincs több, most megint van egy ideje hasonló, de annak is túl merev a kosara:(

ezelőtt még 1x tudtam venni egy esküvői ruha szalonban, eclizia by lilly márkájút. az is jó volt

2010. júl. 21. 20:23
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Tesco F and F! 80G-s mellemre csak ezek amik tartósak és kényelmesek. olyan 1000-5000 ft kb
2010. júl. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Marks&Spencer, remek melltartóik vannak, pánt nélkül hordhatóak is. Illetve nekem nagy kedvencem a La Perla, de nem tudom, hogy Magyarországon melyik üzletben árulják a márkát, én netről vettem. Gyönyörű, igényes melltartóik vannak. [link]
2010. júl. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

szia


A pánt nélküli, vagy a levehető pántos a Triumphnál a WD és a WDP rövidítésű.


nézz körül a harisnyadiszkontban:

[link]

2010. júl. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Etam (àrkàdban Bp-n van pl)
2010. júl. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
vatera, újak is vannak fent, és szépek.
2010. aug. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!