Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hetero ffinek fehér farmer,...

Hetero ffinek fehér farmer, szerintetek jól állna?

Figyelt kérdés
Mondjuk fekete inggel,vagy világoskékkel?

2020. jan. 15. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Jól állhat :) nekem speciel nem tetszik, de attól még lehet jó

20F

2020. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért írtam bele a heterot mert homofob vagyok és a legkisebb látszatát is elszeretném kerülni annak,hogy bárki emiatt melegnek titulàljon,még akkor is ha alapból tetszene egy ilyen naci.
2020. jan. 16. 15:59
 3/9 anonim ***** válasza:
17%

Igen jól teszed, még véletlenül se gondolja senki egy picit sem.

Látszik hogy még fiatalka vagy hogy ilyesmivel foglalkozol és előrébb való az idegenek véleménye mint az hogy neked mi tetszik, mi a kényelmes.

Én negyven felett gyakorlatilag mindent felveszek ami tetszik ha női ha vidámabb színű mert magamnak öltözök nem az idegeneknek, nem ők az elsődleges szempont hogy mi a megítélésük.

2020. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

#4 Te öltözhetsz a saját igényeid szerint, de a lányok akik NŐI bakancsot hordanak azok nem?

Ugyanis minden ilyen kérdés alatt ott vagy és lehomárkázod azokat akik nem a te kedved szerint öltözködnek.

Miközben te minden hova odaírod, hogy rövid, passzos nadrágot hordasz vagy esetleg nőit. Magadba nézhetnél egy kicsit.


L

2020. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Én negyven felett gyakorlatilag mindent felveszek ami tetszik ha női ha vidámabb színű mert magamnak öltözök"

Semmi gond nincs ezzel ha így öltözködsz(bár elég fura) csak ha valakinek a stílusa nem ilyen,vagy éppen tartózkodik ettől,az ne legyen már minősítgetve...

Amúgy meg kortól függetlenül,valamit magáraadó ember figyel a környezetére,és annak reakciójára,ha másra nem is,a mikrokörnyezetére mindenképp,és igenis vannak normák meg határok amiket nem lépnék át,függetlenül attól hogy megtehetném,ennyi erővel fűszoknyában is rohangálhatnék,mert "nekem ez tetszik más véleménye meg nem érdekel",de nyilván nem fogok,mert a stílus és a deviancia két külön fogalom.

2020. jan. 16. 23:37
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Ennél a kérdésnél :


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Adtam egy normális választ a kérdésre, de az 5-ös paraszt nem hagyta szó nélkül.

Na az ilyeneket szoktam konpenzálni.

2020. jan. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Jó lehet. Bár sokszor látni fehér nadrágos embereket, a nadrág szára vagy fenék része koszos.. gyakrabban kell mosni, és feltűnő is, ez biztos.
2020. jan. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A 6-nak igaza van teljes mértékben!

4-es, te jól elbeszélgetsz magaddal...

2020. jan. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Miért beszélgetne magával mikor egy kommentet írt ide a 4-es?
2020. jan. 21. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!