Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A vékonyabb szövetkabátok...

Balogh Bence 2019 kérdése:

A vékonyabb szövetkabátok elég melegek télre?

Figyelt kérdés

Alig lehet találni komolyabb szövetkabátot, a többség nagyon vékonynak tűnik. De még sosem volt ilyen kabátom, ezért elképzelhetőnek tartom, hogy egy 70-80%-os gyapjúkabát elég meleg aláöltözet nélkül is.


Kinek mi a tapasztalata?


2020. jan. 16. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Nem. Vékonyabb szövetkabátomat tavasszal, ősszel hordom. Télen, ha nagyon enyhe az idő. 10 fok körül jó.

Van 80%-os gyapjú is. Vastagabb, hosszabb is. Azt se tudom most hordani. Az olyan 5 fok körül jó. Ha nagyon aláöltöznék, akkor jó lenne, de az meg kényelmetlen.

Most pufikabátot hordok. És elég alá egy közepes vastagságú pulóver. Vagy egy rövid ujjú és egy kardigán.

2020. jan. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
van szövetkabátokból is olyan amiben van vatelin bélés. vásárláskor vihetsz magaddal egy vastag pulcsit, amit télen szoktál hordani, és azzal együtt próbáld fel a kabátokat, így ha esetleg kicsit vékonynak is találod, tudod hogy alá tudsz majd öltözni.
2020. jan. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Van egy kötött, vastag kardigánom, azt szoktam alá venni.
2020. jan. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs off: A kérdésből tudtam, hogy csak te lehetsz! :P (siben)
2020. jan. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez leginkább attól függ, hogy te mennyire vagy fázós. Én a szövetkabátomat nem vettem elő 3 éve, többnyire bőrdzsekit hordok kötött pulcsival. Pufikabátban meggyulladnék.
2020. jan. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi időt töltesz a szabadban. Ha olyan ember vagy, aki a vécére is autóval jár, és csak annyit vagy kint, amíg az autótól elsétálsz a bejárati ajtóig, akkor elég a szövetkabát is. Ha naponta legalább 1-2 órát kint vagy a hidegben, akkor viszont fázni fogsz benne.
2020. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!