Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek vékonyabb de...

Szerintetek vékonyabb de formás (ezt a formás kifejezést inkább a combokraértem) hosszú lábakon milyen szoknya áll jól?

Figyelt kérdés

2018. júl. 28. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb bármilyen. Talán azok nem annyira előnyösek, aminek nagyon széles az alja. De pl egy feszülősebb darabbal tuti nem lehet mellé lőni. Vagy egy hosszú bokáig érő, amelyik oldalt "fel van vágva" combközépig. De összességében egy formás lábon szinte bármilyen szoknya jól mutat!
2018. júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen
2018. júl. 28. 13:26
 3/5 ívy1 ***** válasza:
60%
Szerintem a hosszú formás lábakat egyértelműen mutatni kell,tehát rövid akár szűk fazonúakat kell viselni.Hűvösebb időben pedig cicanadrágot.
2018. júl. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azzal egyet értek, h a formás labakat mutatni kell. Viszont a leggings az pont nem alkalmas erre. Akkor már inkább egy vékony testszínű harisnya, ami kontrasztot ad a lábnak, és diszkréten megcsillan, ha úgy süt rá a nap. Sokkal jobban kiemeli a lábat, mint egy vastagabb anyagú fekete leggings. A fekete optikailag vékonyít, az anyaga mivel viszonylag vastag pont a formás láb formáját fogja eltorzítani. Legings szerintem azoknak való, akiknek nincsenek olyan formás lábai, azokon sokat tud javítani, de egy amúgy is formás lábra inkább negatív hatással bír...
2018. júl. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. És az nem gáz szoknya- rövidnaci viselésénél, hogy hiába formásnak mondhatók a lábaim mégis KICSIT vékonyak?
2018. júl. 28. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!