Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A márkás ruhák jobban állnak...

A márkás ruhák jobban állnak az emberen?

Figyelt kérdés
Mostanában feltűnt nekem hogy a márkás boltokból vásárolt cuccaik jobban állnak rajtam, mint a turkálós ruháim
2020. jan. 17. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem többet számít, hogy jó méret legyen :)

20F

2020. jan. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Dehogyis, ez csak placebo hatás. Ebből élnek a nagy márkák.
2020. jan. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A turkálóban is lehet találni márkás ruhát!! Akkor most hogy van?

Csak a boltban vásárolt áll jól?

Amúgy részben van benne igazság. Az ócska, gagyi kínai ruhák nagy része rosszul van megvarrva, vagy csak simán elszabottak.

Egy márkásabbnál erre figyelnek.

Pl: én kabattal vagyok így. Az olcsóbb kabátok hülyén néznek ki rajtam rövid az ujjuk, nem ott van a szűkítés ahol kéne lennei. Viszont van egy márka ami tökéletessen passzol rám, viszont elég húzós az ára.

2020. jan. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajna igen, én is ezt tapasztaltam. Viszont nem a turkálós ruhákkal van a baj, mert tök jókat lehet kifogni, hanem a kínai boltos-áruházas cuccokon, vagy vásárokban vett felsőkkel, nadrágokkal. Silány minőségűek és elszabottak. Némelyik úgy áll az emberen, hiába jó a méret, mint tehénen a gatya. De itt is van kivétel, vettem már nagyon jó minőségű cuccot ilyen helyeken is, de ez ritka. Úgy vagyok vele, hogy vagy turi, vagy márkás üzlet drágábbért, de az úgy áll rajtam, ahogy kell. Nyilván egy-egy darab párhavonta, mert a "bukszám" nem nagyon engedi meg egyelőre.
2020. jan. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy a minőségi ruhák. Mindenkinek más az alakja, más a stílusa, mást hord szívesen, mást lát magán szépnek. De alapvetően pl. igen, ahogy már írták, a tömeggyártott olcsó kínai cuccok nagy része furán van szabva, olcsó anyagból van, foszlik, féloldalas, stb., stb.

Csak az a gáz, hogy rengeteg márka tartozik ugyanebbe a tömeggyártott ázsiai hulladék kategóriába...

lsd. New Yorker és társai, a menő tinilányok kedvenc helyei, ahol elkölthetik a zsebpénzüket.

De egy IGAZI márkás, drága ruha, ami már a luxus alsó határát karcolja, az valóban jobban áll mindenkinek, természetesen akire jó méretben. :)

2020. jan. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!