Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi alakformáló atlétát...

Férfi alakformáló atlétát melyik üzletben lehet vásárolni Budapesten?

Figyelt kérdés
Tudom, egyszerűbb lenne lefogyni, szóval ha lehet, ne ezt tanácsoljátok. Rendszeresen jártam edzeni, amit sajnos egy ideje elhanyagoltam és megjelent egy kisebb felesleg a hasamon. Egy fontos rendezvényen szeretnék normálisan megjelenni, de nem találok olyan üzletet, ahol lehet kapni ilyen ing alá felvehető trikót, ami összehúzza a hasat. Webshopot rengeteget találtam, de a csomag nem érkezne meg a rendezvény napja előtt és lehetőségem sincs felpróbálni, hogy biztos megfelelő-e a méret. Előre is köszönöm.

2020. jan. 18. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Budapesten? Külföldről rendeltem én is férfi szorító body-t magamnak mert itthon még hallani sem akarnak róla sajnos.
2022. okt. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!