Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a hidegben...

Mi a véleményetek a hidegben is térdnél kihasított nadrágot, és zokni nélküli cipőt hordó fiatalokról? Ha most lennék pályaválasztó, biztosan reumatológusnak mennék!

Figyelt kérdés
2020. jan. 18. 21:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Jah, én is pont a héten gondoltam erre. Sok tinicsajon látom ezt a "kinőtt gatyát" zokni nélkül. Most ez nagy divat lehet, de nem hiszem el, hogy nem fagy le a bokájuk.
2020. jan. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
én is "mai fiatal" vagyok (legalábbis szerintem még oda sorolhatom magam 😃 ), de én sem értem, hogy hogy nem fagynak meg...
2020. jan. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%

Nem vagyok fázós, úgyhogy én pl. nem fázom szaggatott farmerben.

21/L

2020. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
A bokavillantás már jó pár éve "divat". Kicsit viccesnek tartom, hogy így az anyjuk elengedi őket a téli mínuszokban. Ott az anyuka se lehet valami észlény, vagy tuti, hogy lesz.rja a gyerekét.
2020. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem mindenki hord cipőhöz zoknit, és nyilvanvaló hogy rajtuk is van boka zokni. Az már máskérdés hogy ehez az időjàráshoz nem ezt kéne.

A szűleik is biztos piszkàljàk őket, csak olyan korszakban vannak, amiben a mának élnek, mit sem törődve azzal hogy esetlegesen hogy hat az izületeikre késöbb.

Egyébbkènt amikor én voltam 16 éves, én is beleestem ebbe a hibàba. Mivel magas vagyok, ezért gyakorlatilag minden nadrágom bokavillantós. Hosszú zoknival nem akartam felvenni mert úgy nemtetszett, csizmàt se hordtam csak bakancsot, abból is kilógott volna.

Mostmár persze másképp vélekedek erről.

Már nem veszek fel nadrágot hoszabb csizma nélkül.

2020. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Engem senki nem vádolhat meg, hogy fázós vagyok, de ha van testrészem, ami szabályozza a hőt, az a lábfejem. Rajtam bundás csizma van alul, felül meg őszi kabát. Ezt megfigyeltem magamon, hogy minél vékonyabb a cipőm, annál jobban fázom mindenhol.


Nekem totál rejtély, hogy nem fáznak kis nyári vászoncipőben meg vékony bokazokniban. Mikor tini voltam, akkor az a haskilógatós kabát volt a divat, ilyen műszőrme - asszem a Kozmix énekesének is olyan volt -, és azt sem értettem, hogy mi az értelme.

2020. jan. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
70%
Nincs véleményem!! Erre csak annyit tudok mondani, hogy még kell majd őket kérdezni 10 év múlva!! Mert akkor biztos elő kerűl majd a vastag nadrág meg a vastag zokni, egyeseknél meg a vastag harisnya is, mert majd le fog fagyni a lábuk😁😁😁
2020. jan. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
Az a véleményem, hogy aki nem sokat van kint az utcán, annak felesleges is egész nap egy meleg csizmában lennie (bár én azt a pár percet sem bírnám ki, amíg a buszról átszállok a villamosra).
2020. jan. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%

Ha zoknit veszel attól még a térded csupasz marad!

Harisnyát kell venni alá és kész.

A boka sem minden esetben csupasz csak egy bőr színű harit nem veszel észre.


F.

2020. jan. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
44%
Örülnék, ha én is így tudnék vadidegenekkel foglalkozni, de sajnos csak magamra van időm. :( :( :(
2020. jan. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!