Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk miért vesztek idiota mód...

Fiúk miért vesztek idiota mód rövidgatyát futonandrág felé?

Figyelt kérdés
2020. jan. 19. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Hogy ne fagyjon le a pocsom futás közben

20F

2020. jan. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Azért, hogy ne látszódjanak a korona ékszerek! Nem bonyolult a megfejtés.
2020. jan. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nyilván épp pont egy rövid gatya a különbség a megfagyás meg a kellemes meleg között. Ja, nem is.
2020. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

Ez valóban nevetséges kérdezö!

Én is szoktam látni amit valójában nem is értek mert a futó vagy bringás naci álrmtal nyújtott szabad mozgásnak pont az ellenkezőjét érik el vele mert ezek a rövid gatyáj nem nyúllanak.

Nem egy párt láttam futni ahol a nő simán csak a futó naciban volt de a párja már hiú módon szégyenlősen dugdosta magát.

Nyílván nem a hideg ellen veszik fel mert akkor a nők is így tennének hanem inkább a hiúság vezérli őket.

Inkább egy hosszított felsőt vennének fel azzal nem lennének annyira nevetségesek.

F

2020. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ostobaság, hogy nem véd a hideg ellen. De, minden plusz réteg jobb, mint az egyel kevesebb. Igen, nyilván nem lesz kellemes meleg (így télen mínusz száz fokban akármit teszel, nem lesz kellemes meleg kint) de igenis számít. Ahogy a nadrág alatt a nejlonharisnya is számít, akármennyire vékonynak is tűnik.
2020. jan. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És mi a helyzet a nőkkel?

Rajtuk sosem látok ilyen vicces szerelést.

2020. jan. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

Esztétikum. Szerintem jól néz ki. Dark minimal, goth ninja és egyéb japán irányzatok jellemző összeállítása.

Szóval hétköznapi szettekben viselem.

Ironikus, hogy mikor régebben futottam, akkor nem hordtam így:D

2020. jan. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!