Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem egy rövidgatyát a new...

Vettem egy rövidgatyát a new yorker-ben amit nem tudtam felpróbálni mert sietni kellett 1 mérettel nagyobb. visszavihetem?

Figyelt kérdés

az a baj h véletlen letéptem a fehér címkéjét de ez a varrot része amin volt a címke az még rajta van a gatyán..

ilyenkor mit tegyek?

értelmes válaszokat pls



2018. máj. 13. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha a blokk megvan akkor visszaviheted :)
2018. máj. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

a blokk megvan, persze

Csak a címkét téptem le véletlenül :(

de az is kell hozzá nem? úgy értem h nem kéne leszedni vagy vmi

nem úgy van?:/ :(

2018. máj. 13. 20:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Vissza tudod vinni, nem gáz
2018. máj. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

most néztem meg, h nem adták oda a blokkot pedig úgy emlékeztem h odaadták de ezekszerint nem:)

Nem adta ki a pénztáros csaj

az a nézése volt kb h húzz már innen mert nem csak te vagy itt vagy vmi ilyesmi szval nem tudom h mit csináljak..

2018. máj. 13. 21:58
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos akkor nem tudod vissza vinni :/ csak blokk ellenében
2018. máj. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az mindegy hogy mit gondol és hogy hogy néz rád.

Miért nem kérted el??? Szerintem pont te siettél (ahogy írtad is) és otthagytad a blokkot. Így jártál

2018. máj. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyébként amúgy a pénztáros hibája is. Mindig bele kéne raknia a szatyorba a blokkot. Legalábbis minden ruhaboltba ez szokott lenni. (amikor én megyek)
2018. máj. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy nem adnak nyugtát a newyorkerben
2018. máj. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tehát ha jól értem, vettél egy rövidnadrágot, de annyira rohantál, hogy fel sem próbáltad, és a blokkot is ott hagytad. Ez ennyi. Tanulópénz. Vagy számít az hogy mit veszel és akkor picit több időt szánsz rá, vagy van hogy nem sikerül és kidobott pénz. Próbáld meg eladni a nadrágot, vagy ajándékozd oda valakinek.
2018. máj. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Adnak blokkot. Énis mindíg ott vásárolok ,többször volt ,hogy nem akartam várni a blokkra (vagy nem figyeltem és elindultam) ,de mindig utánam szóltak a blokk miatt.

Azthiszem 14 napig lehet visszavinni,ha nincs blokkod nem tudod bizonyítani hogy mikor vásároltad.

Egyébként ha nagy a méret össze tudod kötni (ha van benne "madzag") vagy tudsz bele övet tenni.

Bár az kamuszagú,hogy úgy emlékszel adtal blokkot ,utána meg az eladót szólod le ,hogy milyen nézése volt...Ha a nézésére emlékszel akkor érdekes ,hogy a blokkra nem.

2018. máj. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!