Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magas embernek hol lehet jó...

Magas embernek hol lehet jó nadrágot találni?

Figyelt kérdés

200 cm magas srác vagyok, és van összesen kb 3 gatyám amit váltogatok.

Akárhányszor megyek üzletekbe pl:H&M, NewYorker, Zara stb annyi jó nadrág van, de mindig sírok kb, hogy ezek nem jók nekem.

Eddig csak ilyen "nevenincs" üzletekben tudtam venni gatyát. Jók nekem azok is, de azért néha úgy vennék ilyen tök menő nadrágot, amilyen a fent leírt üzletekben van.

Akik hasonló problémákkal küzdenek, ti hol vesztek nadrágot?


Olyan nadrágra gondolok, ami hosszra jó lenne egy 200cm-es srácnak (vékony alkat vagyok)

Mindig látok olyat üzletben hogy super skinny, de hiába mert hosszra nem jó :(

Help!

18F



2020. jan. 20. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Én még sehol nem találtam magamnak normális hosszú farmert. Tökre fázik a bokám így télen. Szóval ötletet nem tudok adni, de én is kiváncsi vagyok :)

Te milyen nevenincs boltba találtál?

183/l

2020. jan. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kedves 1es!

Vidéki városban lakom úgyhogy ilyen turkálóban, vagy kínaiban tudtam találni olyat, ami nem a bokámat veri.

Ugye te lány vagy és lányhoz képest magas. Fiú nadrágra lennék kíváncsi, de ha te is hasonlóan vagy akkor üdv a klubban :)

2020. jan. 20. 22:59
 3/7 anonim ***** válasza:
C&A, vannak ott külön hosszított, "long" nadrágok.
2020. jan. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azok cégek markainál ahol külön derék és hossz a számozás , 34/36 pl . Lee Kenvelo Levis . CA is . De terep túra boltok vagy motoros farmerek is vannak speci boltokban .
2020. jan. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, néha érdemes kreatívnak lenni, mivel, különleges méretekben leszűkül a választék, és nem biztos, hogy azt tudnád választani, amelyik igazán tetszik. Ha rövid a nadrág: mostanság úgyis nagy divat ezek a jó nagy bumszli visszahajtott részek alul, csak te nem a nadrágot hajtod vissza, hanem egy másik nadrágról, ami már nem kell, levágsz egy ilyen visszahajtást, és pluszban hozzávarrod / anyuka hozzávarrja a meglévőhöz. Két perc. És akkor nem -5 hanem +5 centit kapsz. Ki látja, hogy egy ilyen bumszli alatt a valódi nadrágvég hol van? Senki. Nehogy most amiatt ne vehessél meg valamit, ami tetszik, mert a méret...
2020. jan. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
183 centis lany: te nyugodtan keress magadnak gatyat a fiu reszlegen szerintem :) ott ugyanolyan szuk gatyak vannak es hosszban is lesz rad jo :D
2020. jan. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én a Tom Tailorban szoktam nadrágot venni, hogy az menőnek számít-e, azt nem tudom, de ott mindig szoktam megfelelő méretet találni. (201 cm vagyok és én is vékony)
2020. jan. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!