Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Aranyos mintás bugyikat hol...

Aranyos mintás bugyikat hol lehet kapni?

Figyelt kérdés

A New Yorkerben régebben lehetett kapni mindenféle aranyos pandás, cicás, nyuszis, mosómedvés, bárányos stb bugyikat de mostanában már eléggé "kikoptak" a kínálatból.

Ismertek olyan (akár külföldi) boltot/webshopot ahol még lehet ilyen jópofa mintásakat kapni?

Aliexpress/Wish vonalat inkább hanyagolnám, rendeltem már onnan ruhát és nem a legjobb minőség hacsak nem adsz ki rá annyit mint amennyibe itt is kerül, bugyival meg inkább nem szórakozok ilyen téren, inkább legyen drágább de kényelmes és jó anyagból.


2020. jan. 24. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kínai!

Nem vicc. Onnan szoktam magamnak ilyen aranyos bugyikat venni. Van onnan bárányos, kutyamancs lenyomatokkal teli stb mintás bugyim, szép féltanga fazonúak. Erdemes megnézni néhányat ☺

2020. jan. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sinsay, nekem van onnan cicás de más aranyos mintákat is láttam már
2020. jan. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!