Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szàmìt az ha màrkàs ruhàt...

Szàmìt az ha màrkàs ruhàt viselünk?

Figyelt kérdés

Sokszor azt làtom,hogy sokszor elìtélik azokat akiknek pl.nem nike cipõjük van.

Ti hogyan làtjàtok?


2020. jan. 26. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azokat ítélik el aki úgy öltözködik mint egy csöves:DD szerintem nem muszály márkás legyen egy ruha elég ha jól néz ki. Csak ne kínai legyen ,mert 2-3 hét múlva annyi neki xD
2020. jan. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De például cipőből én csak márkásat veszek, praktikus okokból, mert nekem az a tapasztalatom, hogy jóval tovább bírják és nem cseszik szét a lábamat. Ettől függetlenül mást lenézni azért mert nem márkás a cipője, vagy a ruhája, szánalmas...az értelmes ember szemében attól nem lesz kevesebb a másik, ha noname ruhákat hord.
2020. jan. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Azert mert nem markas valamije nem nezek le senkit, azert viszont annal inkabb ha igenytelenul, panelpatkany modjara oltozkodik. Gondolok itt a kinyult melegitore, kinai feher cipore, 90es evekbol maradt bo ingre stb. Nem kell tizezreket kolteni arra, hogy jol nezzen ki az ember. Eleg ha pl most a learazasoknal evi egyszer bemegy a Zaraba es 3000 alatt talal jo ingeket, polokat, nadragokat az ember.
2020. jan. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki egy Nike Air Maxen keresztül határozza meg magát, az az ember annyit is ér. Ez úgy még tinik között elmegy, de azért 20 éves kortól eltávolodva illik kinőni a dolgot.
2020. jan. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Manapság minden arról szól hogy mit mutatsz magadról kifelé.
2020. jan. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon fontosak a màrkàs ruhàk viselése.Megítélem az embereket hogy milyen viszonyban vannak magukkal.

Az emberek igenis öltözzenek màrkàs ruhàba mert az alapjàn vagyunk minõsìtve!

Én havonta 100000.-ért veszek új ruhàkat màrkaboltokban.Nekem az arra van szànva.

2020. jan. 28. 23:19
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Eszed tokja
2020. jan. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6/7 teljesen egyetértek!Igenis màsképp néznek az emberre ha màrkàs ruhàt visel.
2020. jan. 29. 18:08
 9/10 anonim ***** válasza:
Te most komolyan saját magadnak válaszoltál?
2020. jan. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen,pontosan,egészen jòl làtod☺
2020. febr. 13. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!