Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha cicanacit szeretnék venni,...

Ha cicanacit szeretnék venni, akkor fel lehet próbálni az üzletben, vagy ha nem honnan tudom, hogy jó-e?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem bugyira veszed fel ?
2010. júl. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de igen:D
2010. júl. 22. 18:08
 3/12 anonim ***** válasza:
persze hogy fellehet próbálniii! :D
2010. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nadrágot is fel lehet :D
2010. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nem vagyok "gyokeer",csak nem vettem még cicanacit,egy van és azt is a tesómtól kaptam.

Ma pedig elmentem,hogy vegyek egyet,egy butikba(itt nincs sok választék).Csak egy fajta volt és kérdeztem,hogy felpróbálhatom,erre hülyén megnézett az elárusítónő,hogy fel akarod próbálni?!

Mondom igen!

Erre ö:háááát nem is tudom,hááát próbááld:/

Erre én mondom:jó akkor köszönöm,viszlát és elhviharoztam mérgesen.

Na szóval azt akartam tudni,hogy én vagyok-e a hülye,vagy ö a bunkó.

Ezek szerint ö a bunkó,többet ott sem vásárolok az tuti.Mostmár nyugodt a lelkiismeretem:D

2010. júl. 22. 18:24
 6/12 A kérdező kommentje:
ja és köszi a válaszokat:D
2010. júl. 22. 18:24
 7/12 anonim ***** válasza:

ő a bunkó!

persze hogy fellehet :)

2010. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
jeans club-ban próbáltam cicanacit és ott ugye számot adnak.. és akkor megnézik hány ruha van nálad, bitos szóltak volna, ha nem lehet. meg ki kéne akkor írniuk. :)
2010. júl. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én New Yorkerben vettem, és én is felpróbáltam...:D
2010. júl. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam próbálni, mert ezek nagyon rugalmasak meg kb. ránézésre látom, hogy jó- e, fölösleges procedúra.

De mivel ugyanolyan ruhadarab mint egy trikó, farmer stb. persze, hogy fel lehet.


Bár ha felvéve nem tetszik stb. és leküzdöd magadról, elég hülye formát adhat ki, szerintem ezért nem örült az eladó, hogy próbálni szeretnél.


De ha nincs kiírva, hogy nem lehet próbálni cicanacit(sok helyen pl. fehérneműt- érthető okokból- nem lehet) akkor köteles engedni, hogy próbáld.

2010. júl. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!