Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Leggingset/cicanacit hordók!...

Leggingset/cicanacit hordók! Láttátok ti ezt?

Figyelt kérdés

[link]

(Nem reklám úgy egyébként, csak nagyon szépen megfogalmazta a csaj, amit sugallnék.)


2011. júl. 30. 16:44
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem részben igaza van, mert sokan felveszik a cicanadrágot X meg O lábbal, vagy 10 kg felesleggel és lapos seggel. Én vékony, sportos lány vagyok, ezért mondhatni "megtehetem" hogy leggings-et hordjak. Na meg persze nem kis toppal, de nem is hosszú tunikával, hanem olyan fenék-középig érő felsővel.

17/L

2011. júl. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is van cicanadrágom, de fel nem venném rövid felsővel. Tényleg gusztustalan tud lenni. Nem sokkal másabb mint egy harisnya. Persze ha tökéletes alakod van, és élvezed, ha a pasik eljátszadoznak veled gondolatban, hajrá! De személy szerint maradok a hosszú felsőnél.21L
2011. júl. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az utolsó csaj tetszik ahogy hordja. és valóban van akinek jól áll, feszes, szép lábakkal, de jobban tenné a többség ha fenék alá érő felsőt venne hozzá, egyet értek.
2011. júl. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
én is olvastam már és egyetértek, én is hordok cicanacit, de tényleg csak olyan felsővel ami kb. combközépig ér
2011. júl. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
97%

Én is csak tunikával vagy szoknyával hordom a cicanadrágot. De barátnőmnek szinte minden nadrágja ilyen tapadós,olyan mint egy harisnya csak van zsebe,meg gombja... Mondtam is neki,hogy úgy lehet olvasni rajta mint egy térképen de azt mondta "Nemiiiis..."

Ráhagyom :D


14L

2011. júl. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Imádom Dorka írásait. Ezzel pedig egyet értek. Nekem is vannak cicanadrágjaim, de csak hosszított felsővel veszem fel. :D
2011. júl. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem meg akinek meg van hozzá az alakja, az mindent felvehet.

Én is felveszem rövidebb felsövel, mert miért ne?

Az X-it meg My77-es ruháim éppolyan feszülösek, mint egy leggings, szóval nem nagyobb bün ilyenekben járkálni. De nekem megvan hozzá az alakom is. Van, akin nem áll jól, de ez más ruhadarabra éppúgy igaz.

23/N

2011. júl. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értem miért járnak az emberek X-it-be. Ugyanazokat a gagyi ruhákat lehet kapni piacon jóval olcsóbban!
2011. júl. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

Az X-it meg My77-es ruhák totál igénytelen ribirucik....mást nem tudok rá mondani...totál jo alakom van, jöhetnek a feszülös cuccok...de ezek az elasztikus ruhának nevezett akármik....áhhh...szörnyü...mayo chix is..az is...tiszta kinai hatása van....bár az is...csak ezerszer drágábban adják mint a kinai üzletekben...

22L

2011. aug. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
jah 11.09 teljesen egyet értek. ízléstelen igénytelen ribirucik még turiban is elegánsabb darabok vannak.
2011. aug. 3. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!