Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akiknek összeér a combjuk: ti...

Akiknek összeér a combjuk: ti honnan rendeltek nadrágot?

Figyelt kérdés

Összeérnek a combjaim, és mellé molett is vagyok. Bonprixen kezdtem nadrágot nézni (50-es kell, ma voltam boltban, 48 felett nincs :( ), de fogalmam sincs hogy melyik lenne jó, ami nem dörzsölődik olyan gyorsan. Aki hasonló helyzetben van, tudna tanácsot adni?

Kb 5000 a max amit egy nadrágra tudok költeni...

Köszi előre is:)



2020. jan. 31. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Férfi vagyok, de összeér. Minden nadrágom kilyukad egy idő után a tökömnél. Hordj szoknyát.
2020. jan. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ilyenkor? Inkább kihagynám :")
2020. jan. 31. 16:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a legtöbb nadrágomat a tescoban vettem és veszem, a gumis derekú jeggingsekre gondolok. Ott több méret is szokott lenni, emiatt mondom, bár lehet, hogy 50-es nincsen vagy már nézted, nem tudom. Én ezeket nagyon szeretem, mert kényelmesek, jó az anyaguk, szerintem szépek (nekem legalábbis színre tetszik és tök egyszerűek, nem koptatott, nem szaggatott) és ezekkel nincsenek méret problémáim sem (pl. itt túl kicsi, ott túl nagy, hanem passzentos és így pont jó). Egyébként én nem akartam ajánlani, de én ilyenkor is hordok szoknyát, vastag harisnyával szerintem nem rossz és a harisnyák általában jobban is bírják.
2020. jan. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet ^^
2020. jan. 31. 17:52
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én jóval vékonyabb vagyok, de nekem is összér a combom. Sajnos mindengatya kikopik előbb vagy utóbb, ezzel nem lehet mit kezdeni :(
2020. jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a c&a-s nadrágok váltak be. Sokkal tovább bírják (1-2 évig is nekem, pedig nekem is eléggé összeér a combom), de persze egy idő után ez is elkopik. Van 6000 ft körül már, de jobban megéri mint többször olcsóbbat venni. Rendelőset, próba nélkül tuti nem vennék.
2020. febr. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ha nem kéne messzire mennem hogy nadrágot próbáljak, én se rendelnék... :/ itt a környéken sajnos csak néha találok, Tescoban, Kik-ben, kínaikban szokott esetleg lenni...

Mindenesetre köszönöm a válaszokat ^^

2020. febr. 1. 09:52
 8/8 anonim válasza:
100%
Én Bonprix-től rendelek nagyon sok féle /nagy méretek/ is vannak, és olcsók is.
2020. febr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!