Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más is tapasztalta már, hogy...

Más is tapasztalta már, hogy az olcsó deichmannos cipő sarka belyukad?

Figyelt kérdés
A 3. párat veszem és a rácsos szerkezetű talp beszakad a saroknál.
2020. jan. 31. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, silány termék, alapból is rövid életűnek tervezték.
2020. jan. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Yes . 2010 ben volt uccsó strapabíró Deimánom ,3 évet bírtak eredeti bőr erős nyers gumi semmi álbőr gagyi papír .Azóta csak foszlós bówlik , megsugom kiderült hogy ez a ceg és mások is amelyik rácsos talpakkal,nyomták a giccset azok hullahazi csukák, ingyen elvitték újra lettek hasznosítva .
2020. jan. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már több cipőt visszavittem, mert volt vmi baja. Inkább úgy döntöttem, ott többé nem vásárolok.
2020. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én se veszek ott többé. Az utolsó pár két hónapot se bírt ki.
2020. febr. 1. 08:37
 5/5 anonim válasza:
Deichmannak sajnos csak a neve nagy, vagy még az sem. Bármikor is vettem onnan cipőt, mind nagyon brutálisan rossz minőség volt.. textilbőr ami azonnal szétreped, majd lefoszlik.. a cipőfűző lyukán a fém lehullik, többször vittem javíttatni, a 2. ilyen esetnél már nem is vittem el, miután meg a füle is levált, inkább kivágtam a kukába. Én ott jó cipőt még sosem vettem.
2021. márc. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!