Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem pofátlanul...

Csak szerintem pofátlanul drágák a turkálók mostanában (Debrecen)?

Figyelt kérdés
3-4 éve mikor elkezdtem turizni, akkor még teljesen reális árban voltak a ruhák, ki lehetett fogni akár 100 forintos darabokat, vagy még olcsóbbakat is, és a minőségük is jó volt. Sőt! különlegesek voltak. Most pedig? Egyes turikban akár 5 ezert is elkérnek egy HIBÁS pólóért/ nadrágért stb. Ma pl. vettem 2 ezerért egy nadrágot meg egy pulóvert turiban, aztán bementem a pepcoba és ott pedig 600 ft-ért tudtam venni egy pulóvert... Próbálok továbbra is turikban vásárolni mert így környezetkímélőbb sokkal, viszont egyre nehezebb. Egyre drágábbak, és egyre silányabb a választék... Ti mit gondoltok erről, csak szerintem nem éri meg lassan használt ruhát venni?

2020. febr. 3. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt tapasztalom. Minden 6-7-8 ezer forint, a mostani Zara learazaskor meg 30 ezerbol vettem kb 6 fele ruhat, plusz egy csizmat - egy jobbnevu turiban ennyibol 3-4 pulover telt volna ki..
2020. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem tudom, itt Pécsen jobb a helyzet. Én kifejezetten a kilós, vállfás turikat részesítem előnyben. 10 ezerből akár eg egész ruhatárat össze tudok állítani.
2020. febr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2%

Na de miért mentek ilyen helyre?

Más levetett göncébe bújni mikor ennyi pénzért már újat vehettek.

2020. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak Debrecenben, Budapest dettó. 5000-nél kezdődik egy normális pulcsi, rég le is szoktam a turizásról.
2020. febr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!