Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az gáz ha tőbb magassarkúm...

Az gáz ha tőbb magassarkúm van mint a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Főleg szandál,papucs és 1-2cipő is.

Barátnőmnek csak 2db,1cipő. Az sem túl extra és egy szandi de inkább csak emelt ~6cm.



2020. febr. 4. 07:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen, ha ferfi vagy akkor nagyon gaz.
2020. febr. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
A "több"-et ő-vel írni még nagyobb gáz.
2020. febr. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Nem, nem gáz. Nem vagy vele egyedül. Vannak olyanok, akiknek több tucat van, ha nem száz, youtube-on láttam pár ilyen férfit. Nekem magamnak kb van vagy 25 pár, néhány laposabb éktalpú, és sok 8-9 centis magassarkú. Barátnőmnek 1-2. Max annyit jegyzett meg egyszer, hogy nem érti, én hogy tudok bennük menni.


Aki azt hiszi, hogy férfi nem hordhat női cipőt, az maradi. Ez csak cipő. Nekem van barátnőm, elfogadta, hogy nekem bejönnek a női cipők és hordom is őket, a munkahelyen is, az utcán is. Ja, persze, nem az illiberális Magyarországon élek... Nekem ez jön be, nem iszom, nem cigizem, nem drogozom. Aki még nem próbálta férfi létére a női cipőt, az se szóljon be. Aki meg nőként szól be, az nézzen a saját ruhatárára... A ruha az csak ruha. Ha az ember mellett elfogadó társ van, ki nem szarja le, mit gondol róla más, aki nem is ismeri...

2020. febr. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Gáz. Se a melegekkel, se a transzikkal nincs az ég világon semmi bajom. De aki utcára is felvesz látványosan női cipőket férfi létére, az biztos hogy nem normális. Legalább csinálná visszafogottan. Nem az a bajom hogy női ruha, hanem hogy egyszerűen undorítóan néz ki benne. Az ilyennel még csak nem is barátkoznék, nem hogy össze jöjjek vele. Ha rokonom lenne meg letagadnám.
2020. febr. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Miért lenne gáz???! Nem értem a kérdést.

Sziámi iker vagy a barátnőddel, vagy mi? Legyen már saját koncepciód! Nem kell szégyellni magad azért, mert vannak saját gondolataid, és nem a barátnődet majmolod 0-24-ben.

Ha erről, és hasonlóan ostobaság kategóriába eső témákról szól a barátságotok, az régen rossz.

Nem attól lesztek jobb barátnők, ha a létező összes külsőségben és érdeklődésben megegyeztek. Pont, hogy a MÉLY barátságokban az a különleges, hogy az egymástól eltérő tulajdonságainkkal segítjük egymást.

Elárulom neked, hogy a legjobb barátnőim olyan formatervezésű cipőket viselnek általában, amiket eszembe se jutna felvenni, annyira nem én lennék, - nem mellesleg borzasztóan állna. És ők is ugyanígy vannak az én kicsit elrugaszkodottabb preferenciámmal. Soha nem vennék fel. 😄 Máshogy nézünk ki, más az érdeklődésünk (még ha ugyanazt tanuljuk, ugyanazon a területen mozgunk, akkor is hajmeresztő, mennyire más irány ragad meg minket), máshogy öltözködünk. Nem gyártottak minket futószalagon. A barátnőd, egy általatok kedvelt sztár is csak egy ember a földön, akiből itt NINCS SZÜKSÉG TÖBBRE, mert azzal egy újabb egyéniség veszne el.

Ne hallgass senkire! Legyen annyi és olyan cipőd, amennyit te akarsz.

Ha azért irigykedik, mert neked több jutott ezen a téren, nem kell ezen lovagolni. Nem mindenki engedheti meg magának, - továbbá feltételezem, hogy nagyon fiatalkák lehettek (18 év felett nem gondolnám, hogy bárki ilyen kérdéseket írna ki), - ha még nő a lába, felesleges egy idényben rengeteg cipő, mert még változik a mérete. Nekem egy fogyás után lett egy számmal kisebb a lábam (már nem volt annyira széles, mint előtte), és alig győztem megválni az összes kedvencemtől, mert onnantól kezdve már nem tudtam őket hordani, - meg egyébként is, ma már 180 fokban más a stílusom, - és vagyok abban a korban, hogy kijelentsem: ez már valószínűleg permanens marad.

2020. febr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

A negyedik válaszolónak, aki szerint gáz:


Ahol élek, az emberek 90 %-a észre sem veszi, hogy éppen milyen női cipő van rajtam az utcán, kb 9 % meg maximum nézi, de nem bámulja, és megy tovább, a maradék 1 % az aki bámulja, bár inkább 0,005 % az, annyira kevés ember volt az, aki látványosan bámult. Az idősebbek meglepően elfogadóak, akik nevetgéltek, azok a 10 év alatti gyerekek. Ja, és eddig két cigány szólt csak be, a normális emberek nem. Eddig még soha senki nem jött oda hozzám, hogy lefotózzon vagy hogy kérdezzen tőlem bármit is, hogy miért csinálom. Tudom, odahaza kicsit nehéz elképzelni, milyen egy olyan világ, ahol hagyják az embert élni... Hidd el, látok az utcán nagyobb csodabogarakat is, nem egy cipő miatt dől össze a világ. Úgy vagyok vele, ez az egy életem van, ha nekem jól esik és boldog vagyok így, miért szenvedjek a négy fal közt...

2020. febr. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez a helyzet. Nekem is több van. Neki vagy 3 pár, nekem úgy 25.
2020. febr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nő v. férfi vagy?
2020. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem gáz, ez nem valami verseny. ne foglalkozzatok ilyen apró-csepű jelentéktelen dolgokkal. Tehát mégegyszer: nem verseny.
2020. márc. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha több cipőd van, az nem gáz. de ha azért van több cipőd, mert több lábad van, az már az. :D
2020. ápr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!