Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Férfi zoknija látszódhat slim...

Férfi zoknija látszódhat slim farmerben állva?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban látok rövidebb (slim) farmert, ami épp hogy leér a cipő nyelvéig, vagy addig sem, és a zokni így elég jól látható. Ez divatos szerintetek?
2020. febr. 4. 18:53
 1/9 anonim válasza:
szerintem, nem annyira jó, én titokzoknival szoktam felvenni tavaszodván... 28/f
2020. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez a slim farmer bővebbet jelent?

Nekem szürke skinny farmerem van éppen,hogy a bokámig ér állva szóval a zoknimbol olyan 1-2 centi ki látszik szóval fehéret veszek fel hozzá és még jól is néz ki

2020. febr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Slim az a bosegre vonatkozik, koze nincs ahhoz, hogy meddig er. Ami rovidebb azt croppednak hivjak.
2020. febr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem borzalmas, de egyre több ilyent látok, szóval biztos divat. Mondjuk a bokavillantó ferfinadrág önmagában is gáz, pláne ha még ilyen buz.isan szűk is. A férfiak öltözzenek férfinak.
2020. febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem aztán teljesen mindegy hogy kinek látszik ki a zoknija és kinek nem.

Illetve mindenki öltözzön úgy ahogy akar.

2020. febr. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem az a gond, ha netán kilátszik 1 centi zokni... hanem nem kell vele ripacskodni. Visszafogott szín, ami a cipővel vagy a nadrággal azonos, és akkor mintha ott se lenne.
2020. febr. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy ne üssön el tehát fekete farmerhez eszedbe ne jusson fehéret felvenni.
2020. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Sikerült egy ilyet kifognom (a slim viszonylag keskeny, de nem annyira, mint a skinny és társai). Próbánál csak a derekat néztem, a hosszúságnál pedig a megadott számra támaszkodtam, eszembe sem jutott, hogy rövidebb lehet, mint a más márkájú, de ugyanilyen hosszú nadrágom.
2020. febr. 5. 21:01
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen
2020. febr. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!