Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha valaki torna/vászon/sportcipőt hord elegánsabb öltözethez?

Figyelt kérdés
Pl. farmer és ing mellé. Nem nagyon kedvelem az alkalmi cipőket, szerintem egy tornacipőt bármivel fel lehet venni, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is. Mondjuk hozzáteszem, azért ha nagyon komoly helyre megyek, pl. egy temetésre, ott én is normális, fekete alkalmi cipőt húzok.

2020. febr. 8. 23:05
 1/7 anonim válasza:
84%

Ugyan ilyen vagyok.

Iyenkor sportcipőt veszek mindenhez szerintem ez nem gáz.

2020. febr. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdező! Korod és nemed?
2020. febr. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ízléstelen, nem tud öltözködni az illető.
2020. febr. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es: 20 f
2020. febr. 9. 09:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Farmer és ing nem "elegánsabb öltözet". A tornacipő pedig csak még inkább elhúzza a casual felé.
2020. febr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Csavarogni kirándulni szerintem farmer, laza poló sport cípő.

:) értelemszerüen jóidőben...

2020. febr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
Nekem nincs bajom vele, inkább össze hangolom az öltözéket, suliba régen nem akartam ünnepségen normálisan fel öltözni, pedig nállam volt a táskámba tanár rám szolt öltözzek át, úgy voltam vele jó, jó idő volt az ing volt hosszú ujjú kockás, nadrágnak meg szürke farmer rövidnadrág kb combig erő, megfelelő cipő hozzá timberland világosbarna bör cipő, valahogy akkoriban nem a kedvencem volt akár még szolidan de normál ki öltözni ha már muszály voltam akkor legyen kényelmes tesi öltözőbe le vettem mindent magamról fel az inget, majd ezt a szürke farmer rövid gatyát kényelmesen boxer alsó nélkül, fel vettem a cipőt és ennyi bár számomra láttam zavaró volt normál hosszú szárú zoknival, így inkább le vettem mezítláb vettem fel azt a barna bőr cipőmet jobb volt számomra a meg jelenés, csak hát érdekes volt mezítláb volt a bőr cipőbe a lábam, lényegében engem ez zavar ha rövid az úgy mond normál megjelenésű ruha akkor zavaró idétlen nagy az egész zokni.
2022. jan. 18. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!