Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Killstar cipő méretezés,...

Killstar cipő méretezés, kényelem kérdés?

Figyelt kérdés

Előre is köszi a kioktatást... Az a helyzet, hogy nagyon szeretem a platformos kicsit magassarkú cipőket, annak ellenére, hogy férfi vagyok (nincs identitás zavarom, csak ezen az egy területen, de nem értem miért női ez a cucc, régen a férfiak is hordták).

Amit most néztem, hogy a Killstar márkának van egy normális webshopja (magyar nyelven) és itt van pár modell ami tetszik. Nekem 41,5-42 közti méretem van aztól függően, hogy ki hogy számoz. Amit néztem és a legjobban tetszik (KSRA001495) abból cask 41-es létezik. Elképzelhető, hogy jó tud lenni? Vagy biztosabb ha olyat keresek ami 42-es, de nem biztos, hogy annyira tetszik?



2020. febr. 9. 02:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Én keres ék olyat ami tuti a te méreted.

Attól is függ mennyi sarka van. 4 centi felett az is felvesz még helyet, egy fél méret kényelmes lesz.

2020. febr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Ennek van egy kb. 5cm platformja, és kb. 10cm a sarok (tehát az kb. 5cm-el magasabb mint a platformja).
2020. febr. 27. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor elkél az a fél méret
2020. febr. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi akkor 42-est keresek.
2020. febr. 27. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!