Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire normális, ha egy...

Mennyire normális, ha egy vadonatúj acélbetétesnél azt tapasztalom, hogy minden lépésnél enyhén fel le mozog benne a sarkam?

Figyelt kérdés

Fixen 42-es lábam van (42-nél inkább nagyobb, mint kisebb). A bakancs is 42-es. A jelenleginél jobban nem tudom befűzni.


Azért viszont nem akarom visszaküldeni a világ végére, hogy kérjek helyette egy 41-est amiről aztán meg kiderül, hogy túl kicsi.



2020. febr. 4. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Az igazi bőr nem olyan, mint a kínai műbőr be kell 'járatni' kell egy kis idő mèg a lábadra igazodik de kèrdezz nyugodtan privátban, ha szeretnèl
2020. febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom merev (a talpa főleg) és nem tud annyira hajlani, mint a talpad.
2020. febr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Én talpbetétet raktam a bakancsaimba. Keskeny a lábfejem, az összes olyan cipőm ami az acélbetéteshez hasonló fazonú bő rám és hasonlóan nem tartja rendesen a lábam. A kisebb méret hosszra nem stimmelne.
2020. febr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kap egy kis vizet biztos megy összébb, ha bőr. Akár magadhoz is ragadhatod a kontrollt óvatosban egy permetszóró flakonnal.
2020. febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előfordul.
2020. febr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!