Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyesmi szett szerintetek túl...

Ilyesmi szett szerintetek túl sok lenne?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek ezek a felsők, és néha ha elmegyünk beülni valahova iszogatni akkor venném fel. (18/L vagyok)

[link]

[link]

[link]

Kb olyan alakú vagyok mint a képeken a lányok, talán kisebb is a mellem


2020. febr. 9. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Ezek a felsők borzalmasak. MIért kell mutogatni a melltartót? Ha meg beszólogatnak, vagy rámenősek, akkor te vagy felháborodva.
2020. febr. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem rendben van. 18L
2020. febr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%

Olcsó, k..rvás hatást kelt, tehát könnyen kaphatóak azok, akik ilyen felsőt vesznek fel.

De aki k.rvának megy, ne csodálkozzon, hogy megb..sszák.

2020. febr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
tényleg qrvás
2020. febr. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Hát szerintem ez kicsit sok, bár megnéznélek oda mennék hozzád hogy ha szimpatikus vagy. :D 22/F
2020. febr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az ilyenek blézerrel nagyon tetszenek, kicsit finomít rajta kevésbé feltűnő. De attól is függ milyen helyekre jártok, egy mezei kocsmában eléggé kilógnál a sorból😁
2020. febr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Nekem ez közönséges, de sokan hordanak ilyet, ha tetszik vedd fel. Bár tényleg könnyen kaphatónak tűnnek az olyan lányok akiken ilyen felső van, de neked kell tudod milyen vagy.
2020. febr. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok "könnyen kapható", bár én azokat a lányokat sem ítélem el. Végül úgy döntöttem hogy venni fogok ilyen felsőt és hordani fogom:)
2020. febr. 9. 18:18
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Az egy dolog hogy szerinted nem vagy könnyen kapható. Ám ha ilyet hordasz mindenki azt fogja gondolni rólad. Nekem nem kéne olyan nő aki ilyet hord.
2020. febr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#8 ha szeretnél finomítani az összhatáson én azt javaslom, hogy bralett-et vegyél fel alá :)
2020. febr. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!