Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fast fashion üzletekben miért...

Fast fashion üzletekben miért áraznak le még nem kifutott darabokat?

Figyelt kérdés
A minap vásároltam egy kabátot a h&m-ben az eredeti árának kb 30 %-áért. Most láttam hogy online még teljes áron megrendelhető az adott kabát, és amit én vettem, annak sincs semmilyen hibája. Valakivel volt már hasonló? Mi lehet ennek az oka?

2020. febr. 9. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nagyon érdekelne az üzletpolitika...a Zaraban láttam egy nadrágot, ki volt téve a leárazáson. Majd még olcsóbb lett, és vártam, hogy a harmadik lépcsőben majd megveszem. Egy sem volt, hát mondom elfogyott.. erre ott figyel teljes áron az új kollekcióban! Egyértelműen ugyanaz a modell és cikkszám!
2020. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Azér mer a cucc az ár töredékêt éri.


És működik. Az egyikőtök bement a boltba 3x, a másik meg a neten is nézi.

Van egy akciós cucc, ez a beetetés.

-Bemész a boltba és veszel még 5 más cuccot mert olcsóbb volt mint hitted.

-Elkapkodják, ettől kívánatosnak fog tűnni.

-Beleszerelmesedsz, de már nincs...sebaj a neten még van?


A valóságban a fast fashion úgy működik hogy sokat kell gyártani, ahhoz hogy olcsóbb legyen.

A nép visznt szereti a limitált dolgokat, új inger, a jó fogás érzete...


Ezért vacakolnak a méretekkel is. Tudják miből mennyi kell, de ezzel nyomást lehet gyakorolni a fogyasztóra. Vedd meg ma, mert holnap már nem lesz 40es belőle, csak 35ös.


A gyorsan mozgó árukészlet jobb bolt, mint teljes áron adni mindent mert nekik még leárazva is bőven megéri.

2020. febr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!