Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek érdemes beruházni...

Szerintetek érdemes beruházni kicsit drágább, márkás hétköznapi pamut fehérneműre, vajon tartósabbak?

Figyelt kérdés
Vagy inkább olcsóbbat érdemes venni és gyakrabban frissíteni a készletet.
2020. febr. 11. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Én szoktam mert a mellem feszessége meg az hogy lenn ne legyen fertőzés az fontos.


De mondjuk van egy szint ami fölött már csak a márkanévért fizetsz, azt szerintem felesleges

2020. febr. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít márkásnak és drágábbnak?

Nekem az számít, hogy kényelmes legyen. A márka nem igazán. Normális, átlagos üzletekben vásárolok. Legtöbbször fehérnemű üzletben, de pl. H&M-ben is szoktak jó pamut darabok lenni.

Olyan sokat szerintem nem érdemes adni értük, mert ez nem egy klasszikus szövetkabát, amit majd hosszú évekig akarsz hordani. Én inkább cserélem, ha már nem olyan jó. És a drága is szétmegy a sok mosástól.

2020. febr. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Hat higieniai okobol en csak pamutot veszek, mert noknel azert nem mindegy aki erzkenyebb, de markat en nem nezem.
2020. febr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Èn melltartóba csak triumphot használok, ennke oka, hogy vékony vagyok és nagyok a melleim. Van mindig 5-6 melltartom, és kb évente veszek új melltartót. Egy melltartó kb 4-5 évet bír ki. Ezek nem szinezödnek el, a gumi kopik el egy idö után, és azért dobom ki, de én szárítoba szárítok mindent.


Bugyiban Sliggt és más márkás bugyikat használok. Ezek mind iszonyat kényelmesek. Nem mind totál pamut, de a márkás bugyik között van börbarát anyagok amiket nagyon kellemes viselni. Addig használok egy bugyit míg el kezd elszinezödni vagy valahol egy lyuk lesz rajta.

Amit észre vettem, hogy ha H&M vagy hasonló helyen veszek bugyit az max pár hónapot bír ki és utánna totál elszürkül vagy elszinezödik, kinyúlik, elkezd bomlani. ilyet már évek óta nem veszek.

2020. febr. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Természetesen. Nálam minden megvan amire szükség lehet, még fűző is. És ezek márkásak.

Hétköznapokra otthon pedig általában a pamutokat hordom amire nem kell annyira vigyázni ha véletlenül összemosódik vagy végigszalad a varrása.

2020. febr. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!