Eredeti a póló?

Figyelt kérdés
Vettem egy elég drága márkájú pólót, pontosabban Armani-t, Glami-ról rendeltem(onnan keresztül) ahol elvileg minden termék eredeti.Megvan már régóta a póló, nincs vele baj, jó minőség, eredetileg kb 20k, én 11kért vettem leárazva, de ma láttam meg belül a címkén hogy Made in Turkey. Ezek szerint török hamisítvány lenne, vagy ott is készül Armani? Minden járt hozzá pedig, teljesen úgy mint az eredeti oldalon(kis kártya Georgio Armani aláírásával)
2020. febr. 11. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek hozzá, de a hamisítványokon a származási helyet is hamisítják. Tehát ha nem gyártanák ott akkor valszeg nem is írják rá.
2020. febr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen.


Pl. a RAY BAN napszemüvegek régen mind Made in USA volt. Manapság meg ITALY, CHINA!!! is van, USA nincs.

2020. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Simán elképzelhető, hogy ott gyártották.

Nekem is van "Made in China" Ralph Lauren pólóm, és márkaüzletben vettem.

2020. febr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!