Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Eredeti ez a Tommy Hilfiger póló?

Eredeti ez a Tommy Hilfiger póló?

Figyelt kérdés

Kaptam a pólót több ruhadarabbal együtt, viszont nem tudom, eredeti-e.

A póló ugyanolyan, mint a képen, viszon a piros kék részre rá van plusszba írva, hogy Tommy Hilfiger, a póló ujján pedig nincs az a kis zászló

[link]



2019. szept. 11. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. szept. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A póló egyébként a B&C Collection oldaláról van.
2019. szept. 11. 22:30
 3/5 A kérdező kommentje:

Ugyan ilyen a póló picit hosszabb újjal:

[link]

2019. szept. 11. 22:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát most te egy Google képet linkeltél be.

A Hilfigernek volt egy ilyen kollekciója régen (2018 talán), volt egy Tommy Archive ami szintén hasonló volt, és most van jelenleg is egy ilyen kollekció. A márka hivatalos honlapján rendelhető.


Mivel az ujján nincs logó, valószínűleg kamu.

Egyébként nézd meg a címkét a nyakában. És kész a válasz. De nekem az a sanda gyanúm, hogy valami török gagyit kaptál :D

Azért egy 2 eurós és egy 60 eurós póló között látni fogod a különbséget.


Az emberek 80%-a akiken ilyet látsz, az török kamu. Már csak azért is, mert ez egészen kb fél évvel ezelőttig kb elérhetetlen volt. 2018 elején dobdtak ki egy kollekciót, pikk pakk sold-out volt. És sehol nem lehetett kapni. Ahhoz képest minden második emberen ilyen volt... Megvették tonnaszámra törökbe 2 euróért.

Most kezdték ismét forgalmazni.


De ha ennyire bizonytalan vagy, kérdezz rá akitől kaptad. Kamu ruhát ajándékozni meg amúgy az egyik legnagyobb parasztság :D... Vagy vegyen eredetit, vagy bármi mást.

2019. szept. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2019. szept. 12. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!