Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Piros fekete kockás unisex...

Piros fekete kockás unisex inget fel veszek fiúként akkor mondhatnák hogy meleg/b*zi vagyok?

Figyelt kérdés
2020. febr. 12. 19:00
 1/9 MikeS13 válasza:
87%

Szerintem nem. Az cowboyos.

Ma már kevésbé számít a ruházat.

Inkább arra mondják aki úgy viselkedik (mozgás, gesztusok, hangszín stb).

2020. febr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért ne mondhatnák?
2020. febr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én tényleg az vagyok, de azt szeretem, ha heteronak néznek, szóval én maradok inkább a férfias szineknél, fekete, szürke, kék, fehér, esetleg bordó.


Más szint, igy pirosat sem hordok, éppen emiatt. Egyetlen piros teniszpólóm van, de nagyon ritkán veszem fel.


De egy valódi hetero férfit szerintem senki sem néz melegnek egy piros kockás ingtől. Csak ha eleve kicsit feminin, bizonytalan vagy, akkor.

2020. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
A rózsaszín pólós srácok átlagosnak számítanak. Nem hiszem hogy egy ilyen ingért kapnál ilyen beszolast😊
2020. febr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Fiam, a gimi az olyan hogy az embert ígyis, úgyis bebużizzák, utána meg elkezd nem érdekelni.


Tetszik? Hordjad.

2020. febr. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
hat tetszik hord,ne halgas senkire
2020. febr. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%

Komoly a kérdés vagy trollkodsz??


Ha ezt egy lány kérdezné még megértem mert ez egy férfi szerelés, favágó rucinak is hívják, de ugye női favágó nincs...

És ha már te uniszexesítettél egy férfi ruhát akkor nehogy már férfiként neked legyen kellemetlen viselni!!

2020. febr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem b*zis
2020. febr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hogy nézel ki. Ha nyápic vagy, akkor nem nagyon illik rád a favágóing.

De ha nagyon tetszik, akkor vedd föl, akkoris.


De hogy uniszex egy ing, akkor merre gombolódik? Vagy kifordítható?

2020. márc. 11. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!