Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Segítenének hogyan szokjak le...

Segítenének hogyan szokjak le a ruha vásárlásról?

Figyelt kérdés
A fizetésem 60%a ruhára és egyéb ilyen "divatos" kellékekre megy el. Van egy gardrób szobám ahonnan szerintem ha nem veszek semmit egy jó darabig is el lennék. Nem tudom mivel magyarázhatnám. Ha nem veszek semmit kényszert érzek rá, hogy vásároljak. Égeti a pénz a sebem szó szerint. Agyilag már be sokkaltam a felesleges dolgoktól. Nem keresek sok pénzt havi 180 a nettó fizum de egyedül a pár számla amit fizetnem kell kb 34000 forint. Plusz minden hónapban járok fogorvoshoz a fogszabim miatt ami fix összeg. 8000/állítás vagy ha töm stb akkor több. Ezen kívül amire elmegy a fizum az szinte felesleges költekezés. Hogyan spóroljak?
2020. febr. 13. 20:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

-Csinálj egy havi/heti limitet a ruha vásárlásra.

- rögzítsd hogy mire mennyit költöttél és időnként nézd vissza. Legyen összeadva is.

2020. febr. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Vezetek költség vetést és a ruha vásárlás ami a legtöbb.. Egy hónapra 😞


Köszönöm, jókat írtatok! 😊

2020. febr. 17. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!