Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok magamnak minőségi...

Hol találok magamnak minőségi skinny/super skinny farmert?

Figyelt kérdés

18/f és eur48-as kell vagy usa38! nagydarab vagyok XD

a lényeg hogy se bershka-ban se h&m se zara... csak a newyorker-ben kapok de az nekem valamiért 2 hónap alatt szétmegy :/



2020. febr. 21. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig én is a newyorkert ajánlottam volna én 11e forintért vettem pár éve super skinnyt és még mindég egyben vannak.
2020. febr. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát próbáltam nézni... de úgy tűnik, ilyen fiatalos divatfazonoknál 46-osnál elfogy a méret. Esetleg arra gondolok, hogy szokott még lenni sok helyen carrot, ami szabásra szintén egy skinnyféleség, nekem kb. az tűnt fel, mintha annyi lenne a különbség, hogy egy számmal lazábbra lennének hagyva, abból elég eggyel kisebb is. Elég bőre hagyják a has-fenék részt. Aztán newyorkerhez képest más boltokban, illetve egyik másik darab között szokott lenni egy számnyi különbség kedvező irányban... biztos akad, amiből 46-osba is beleférnél. Egyébként nem egy tudomány egy slim fit nadrág vádli alatti részét kicsit szűkebbre összevarni, az is egy megoldás.
2020. febr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#3 őszintén, kérte valaki a véleményed? Boomer.


Kérdező, pull and beart nézted? Esetleg online boltokat pl. Asos?

2020. febr. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 én köszönöm a te véleményedet is! És igen néztem és ezeket a boltokat is
2020. febr. 26. 05:54
 5/6 anonim ***** válasza:

A Bershkában és a Zarában is a 46-os a legnagyobb nadrág méret. Szóval vagy fogysz egy picit, vagy máshol keresgélsz. A H&M-et felejtsd el, nagyon hamar tönkremennek, nekem is összeérnek a combjaim. Én 46-os nadrágot hordok a Zara és Bershkából. Néha jó a 44-es is.

20/F

2020. márc. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Tally Weijl, Bershka, sinsay, Mango

Én ott szoktam vásárolni! :)

2020. máj. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!