Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék minőségi ruhákat...

Hol tudnék minőségi ruhákat vásárolni?

Figyelt kérdés

Az About You webáruház által forgalmazott márkákat preferálom! (Férfi vagyok)


Jó lenne egy olyan hely, ahol ezeket a márkákat egy helyen végig lehetne nézni, mondjuk egy plázában (vidéki vagyok, de akkor felmegyek Pestre).


2019. dec. 27. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Az About you-n nagyon sok márka van, szerintem többet tudnánk segíteni, ha írnál párat konkrétan. Mert pl. Nike, Adidas, Fila és hasonló márkák sok helyen vannak, de pl. Hollister cuccokat nem nagyon látok magyar boltokban. (Oké, nem is kerestem őket konkrétan, de a korábban felsoroltakat sem, mégis láttam sok helyen)

De, hogy segítsek is, Pesten az Arénában van Peak and Cloppenburg, ahogy néztem, ott van több olyan márka ami az About you-n is. (Itt fel van sorolva, hogy melyik márkákat találod meg az üzletben: [link] ) Emellett meg a legtöbb márkának van külön boltja, pl. külön Calvin Klein, Michael Kors, Adidas vagy Guess bolt is van az Arénában.

2020. jan. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Plázában a Van Graf nevu boltban kaphatóak ilyen markas ruhak( CK, Guess, Tommy Hilfiger, Hollister, Levi's,)
2020. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok:D Ez a bolt azt hiszem az Árkádban van, meg az Alleba
2020. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!