Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gimis szóbelire szoknyában...

Gimis szóbelire szoknyában illik menni?

Figyelt kérdés

Fehér blúz

Fekete szoknya

Bokacsizma

Ez jó szerintetek? Félek, hogy a többi lány majd nadrágban lesz és akkor nagyon kényelmetlenül érezném magam:/


2020. febr. 21. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Én biztos nadrágban megyek majd, mert nem szeretem a szoknyát, muszajbol se fogom felvenni. De nem néz ki téged senki, hacsaknem túl rövid a szoknya. Combközéptől lefelé érjen, egy picit azért térd fölé.
2020. febr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Ha egy lány kellemetlenül éri magát szoknyában az régen rossz, am igen, abban kéne.
2020. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Régen kötelező volt a lányoknak a szoknya, tehát igen, illik abban menni. Az a lényeg, hogy ne mini legyen, bár elég gyakori, hogy úgy öltöznek fel vizsgához a lányok mintha a sarokra indulnának. Amúgy vigyél magaddal egy nadrágot és a mosdóban átveszed ha gáznak érzed.
2020. febr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ha szereted a szoknyákat, akkor menj abba, ne érdekeljen ki miben van. Mert na, azért a szoknya még is csak elegánsabb, szóval az se baj, ha más nem lesz abban. Viszont ha alapból feszengsz a szoknyában, akkor valamiféle elegáns nadrágot húzz esetleg.
2020. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Meg próbálkozom a szoknyával :D az azért mégiscsak elegánsabb egy ilyen helyre
2020. febr. 21. 22:54
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

#6-os, akkor nyugodtan hordhatsz szoknyát helyettünk is, ha szerinted olyan baromira kényelmes. Hiába vagyok vékony, keskeny a csípőm, így nincs rés a combjaim közt – harisnya nélkül kínszenvedés a szoknya, a harisnya meg öngyilkosság júniusban. Légy szíves olyan témában okoskodni, amiben jártas is vagy.


#1-es voltam.

2020. febr. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#8 Így van:)
2020. febr. 22. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!