Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Normalis ha valakinek csak...

Normalis ha valakinek csak fekete illetve feher ruhai vannak?

Figyelt kérdés
Egyszeruen csak fekete es feher ruhakat hordok. Semmi szin. Mindig elhatarozom magam, hogy na mostantol szines leszem. De nem. Csak fekete feher ruhakat valasztok, es a stilusom az uzletasszonyos feelinges.
2020. febr. 24. 08:50
1 2
 1/14 Barát Csaba válasza:
12%
vegyél zöldet
2020. febr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
A ruha táram 80% fekete, a maradék 20% fehér, szürke és egy nagyon kicsi bézs. Nem érzem jól magam színes ruhákban és úgy gondolom nem kötelező abban járnom. Hord azt ami neked tetszik és amiben te jól érzed magad!
2020. febr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Kezdd azzal, hogy kisebb kiegészítőket veszel színeset...


Pl. egy sárga sálat, vagy akár más színűt....

2020. febr. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha neked ez tetszik, akkor normális.
2020. febr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Nekem többségében fehér van, utána piros, rózsaszín, és csak elvétve van még egy-két színű ruhám.
2020. febr. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%

Normális. Én is 70% feketét hordok, mert nagyon kényes vagyok a ruha anyagára, szabására és a színek telítettségére.


Tél típus vagyok, az ilyen pasztellek, bézsek nem állnak jól, intenzív színűből kevés az, amit gyártanak.

2020. febr. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%
Nekem sem valami színes a ruhatáram. Nem érzem magam jól színes, mintás ruhákban, ez a stílusom és nekem így tetszik. Pedig sokan mondják mindig, hogy fiatal vagyok miért nem öltözködöm színesebben, miért nem hordok vidám, mintás dolgokat. Én így érzem magam magabiztosan és ennyi, szerintem ez teljesen normális, illetve így szinte az összes ruhám passzol egymáshoz, nincs az, hogy egy adott ruhadarabot nem tudok felhúzni mert nincs mivel, szeretem, hogy ilyen minimal stílusú a ruhatáram, nem halmozok fel így felesleges darabokat. A testvérem szeret színesen öltözködni aztán folyamatosan arról panaszkodik hogy nem tudja hogyan passzolja össze a ruháit
2020. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%

Én is így vagyok. Bár az esetek nagy százalékában tetőtől talpig feketében vagyok, szeretem a színeket.

Viszont az a probléma, hogy azok a tónusok, amik tényleg jól állnának az én színtípusomhoz, jelenleg nem számítanak divatnak, - minden idényben az összes üzlet legyártja a 3-4 aktuális, - elég szűk rétegnek kedvező - trendszínből álló kollekcióját, - lényegében az összesben ugyanazt találod, bármennyire high end vagy fast fashion.

Nagyon ritkán találok “telitalálat” színeket, amik tökéletesen passzolnak hozzám. A monokróm összeállításokat szeretem, nem a csiricsárékat, - egy ritka színből legalább kettőt találni meg tényleg nem egyszerű feladat. Így marad a fekete.

2020. febr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha normálisnak tartod magad, akkor ruhaválasztásod és azzal együtt ruháid is azok!
2020. febr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem nen normális, de nem is szokatlan. Sokan vannak úgy vele, hogy feketében "egyszerű" öltözködni. Pedig borzasztóan túlértékelt szín.
2020. febr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!