Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ti is nehezen találtok...

Lányok, ti is nehezen találtok felsőt, kabátot a nagy melletek miatt? A testalkatomhoz képest nem kis mellem van :/ 20/L

Figyelt kérdés
53kg vagyok, sokan mondják milyen csinos vagyok, azonban a mellméretem miatt elég nehéz felsőt, kabátot vennem. Most jön a jó idő és akarok venni egy bőrkabit. Próbáltam is egy S-est, ami jó lett volna rám, ha könnyen feljönne a cipzár a mellemnél, és kapnék benne levegőt. Ha meg akkorát próbálok, ami mellbe nem szűk, az vállba és karba bő, nagy :/
2020. febr. 25. 10:15
 1/2 anonim válasza:
14%
Na ezt a testalkatot megnézem 😀
2020. febr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%
Kabátnál sosem probléma, ott úgyis az a lényeg, hogy alá lehessen öltözni, szóval mindíg nagyobbat veszek. Gombos felső szokott előnytelen lenni, illetve nekem inkább azzal van bajom, hogy sima trikó is közönségesen tud hatni, dekoltált felsőt sosem veszek mert kint van mindenem.
2020. febr. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!