Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért büdös rajtam minden nadrág?

Miért büdös rajtam minden nadrág?

Figyelt kérdés

Tisztán, illatosan veszem fel egyenesen a ruhaszárítóról. Délutánra pedig már olyan állott, befulladt szaga van rajtam, mintha büdös lennék. Használok tisztasági betétet, irodai munkát végzek, nem izzadok meg, nem tudom, mi a hiba... Lehet ez farmer, cicanaci, nejlonosabb nadrág, teljesen tök mindegy...

Olyan, mintha a lábfejem izzadna, de nem, inkább a nadrág büdös, olyan beazonosíthatatlan helyen. Vagy mégis én vág, ők büdös?! Segítsetek, már nem tudom, mit tegyek 😞

Köszönöm

22l


2020. febr. 25. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mégiscsak izzadnod kell a lábad között valamennyire. Gondolom amúgy is az összeérő combú típus vagy.
2020. febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Alma alkatom van, a testemhez képest a lábam vékony. Egy apró pontos érnek össze a combjaim. Nem tudom, tényleg, mi lehet a baj...
2020. febr. 25. 19:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor viszont végleg elfogytak az ötleteim.
2020. febr. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak a nadrágok? Próbálj ki új mosószert vagy öblítőt. Nekem akkor volt ilyen amikor gyenge minőségűt használtam.
2020. febr. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt hasonló, de egy másik, erősebb illetú mosópor és öblítő megoldotta a dolgot.
2020. febr. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, kérlek írd le, milyet használsz


Én Tomi mosógélt és Coccolino öblítőt

2020. febr. 26. 04:27
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát mikor irodai munkát végeztem, én is így jártam...a szék eleve nem pamut, nem tisztítják, nem egy ember használja, és az egyén hátsó fele egész nap ott enyészik.

Én hintőporoztam magam reggelente, az egész jól hatott.

2020. febr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az irodai szék büdös? Annak nagyon szépen át tudja venni a szagát ha egész nap benne ülsz.
2020. febr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A szek budos. Vigyel sajat parnat ra.
2020. febr. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Arra is gondoltam már. De azon kifejezetten nem érzem... Olyan érdekes, mert bármimet szagolgatom, ruha, testrész, stb, semmin nem érezni, de úgy kompletten valahonnan mégis jön a szag 😫

Majd veszek akkor rá valami kárpittisztító sprayt.

Köszönöm!

2020. febr. 27. 04:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!