Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti hétköznapokra...

Lányok! Ti hétköznapokra milyen melltartót hordtok?

Figyelt kérdés
Egyszerűt vagy csipkéset? Milyen fazonúakat részesítitek előnyben? (háromszög, push up, balconett, barlette, pánt nélküli)

2020. febr. 29. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
75D-t Rózsaszínt, és Pássáppot...
2020. febr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
Általában egyszerűt, mivel a csipke bántja a bőrömet. (Azt csak olyankor veszem fel, amikor tudom, hogy nem lesz sokáig rajtam.) Push-upot vagy háromszög fazont hordok leggyakrabban, pánt nélkülit csak nyáron.
2020. febr. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem hordok melltartót, ha ritkán mègis veszek fel csak is fekete, csipkès balconett ilyesmi: [link]
2020. febr. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Bocsi [link]
2020. febr. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Egyszerű fekete vagy fehér sportmelltartó fazonút. (De nincs olyan erős anyagból)
2020. febr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Sportmelltartó. Nagy mellem van, tehát nem lógatom, de azt sem szeretem, ha bevág a merevítő, mikor fetrengek a kanapén.
2020. febr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Sportmelltartót.
2020. febr. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
49%
Egyszerű háromszög formájút, minimális szivaccsal, és néha ilyen félkosarasat. Van amelyik sima, van amelyiken van csipke rátét. Fekete, fehér, piros, testszínű és rózsaszín van.
2020. febr. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Nekem csak teljesen egyszerű, egyszínű (fehér és testszínű) sima (vagy max. kis push up, hogy legyen valami formája, illetve van legalább egy pánt nélküli) melltartóim vannak. Ezt szeretem, mert kényelmes, praktikus és bármivel hordható (pl. a csipkéset nem hordok mert átüt egy-két anyagon, mintásat vagy valami erősebb színt sem hordok mert szintén átüthet, a nagyon extra fazonokat sem szeretem mert nekem nem kényelmesek). Van pár szintén teljesen alap sportmelltartóm/topom otthonra vagy sportoláshoz, illetve pár szintén tök egyszerű bralettem is.
2020. márc. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában megszerettem kicsit a csipkéset is, de leginkább egyszerűt, és lehetőleg balconettet vagy sportmelltartót/olyan fazonút. (Bralette szexi, de hétköznapra minek.) A pánt nélkülit nem szeretem, mert lecsúszik, pedig jó lenne. Leginkább feketét hordok, bár lapul valahol fehér is. Más színűt nem kedvelek annyira, max szürke, sötétkék, bordó, esetleg nude jöhetne szóba.
2020. márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!