Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy ilyen ruhában...

Szerintetek egy ilyen ruhában illene elmenni eskuvore?

Figyelt kérdés
Unokatesom eskuvojere megyek majd majusban es valami ilyesmi rucira gondoltam.
2020. márc. 2. 12:04
 1/9 A kérdező kommentje:
2020. márc. 2. 12:04
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl merész egy esküvőre.
2020. márc. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Sokkal elegánsabb lenne, ha a szoknya rész legalább a térd tetejéig leérne, ez a hossz nem egy esküvőre illő.
2020. márc. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Nem. A színe sem biztos, hogy jó választás. Sok menyasszony már nem fehér, hanem pezsgő színű ruhát választ.

Szerintem ez inkább buliba való. Ha ilyen feszes, akkor inkább legyen hosszabb. Ha rövid, akkor ne legyen ennyire testre cuppanó. Túl sok.

2020. márc. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Ha hosszabb lenne és más színű, akkor azt mondanám hogy igen. De így nem. Amúgy szép ez a ruha, csak tényleg nem esküvőre való.
2020. márc. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Sima csipkeruha, szerintem nincs vele gond (csak ne fekete vagy fehér legyen). Szerintem ha nem pont térdig ér hanem kicsit feljebb akkor sem fog senki kinézni, csak tényleg ne épphogy takarjon, hanem legyen egy normális hosszúsága amit nem mindig húzogatni kell
2020. márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. Ez nem elegáns, nem ilyen alkalomra való.
2020. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de ez egy bulizós ruha nem lagzis. Csajokkal koktélozni tökéletes, esküvőre sok. Valami szolidabbat választanék az esküvőre.
2020. márc. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Maga a ruha tetszik, bár nekem kicsit rövid. De esküvőre nem való.
2020. márc. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!