Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a Longines Conquest óráról?

Figyelt kérdés

[link]


Max. 220.000 Ft-ig szeretnék venni egy órát, alacsonyabb kategóriából már van 1-2 darabom, most ezt a kategóriát néztem és nagyon megtetszett ez a típus.



2020. márc. 2. 17:10
 1/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Maga az óra jó, de én nem venném meg, túl egyszerű, erre ennyit nem adnék sosem. Inkább akkor már Rado, vagy Skagen.
2020. márc. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten tetszik a Conquest letisztultsága. (De talán jobban tetszik a Hydroconquest) egy megbízható mindennapi óra, ami elemcseréken kívűl mást nem nagyon igényel.(autómata szervízköltségesebb) Precíz ETA 956.112 Quartzwerk működteti.

A Longines-nak meglepően jó minőségi érzete van az olcsóbb árkategóriákhoz képest. Szerintem még a Tag Heuer Aquaracernél is jobb a kidolgozása a Conquest/Hydroconquestnek, pedig az nagyon más árkategória.(volt mindkettőből, igaz Automata)

Összefoglalva: megbízható és jó mindennapi óra.

2020. márc. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Másodkézből vásárolnám kb. 180 ezer forintért.
2020. márc. 3. 06:59
 4/9 anonim ***** válasza:

Szórakozol/buta vagy???


180-at adnál, egy ismeretlen előéletű óráért, mikor 210-ért gyári/bolti garanciálisat kapsz?

2020. márc. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#2 Vagyok.

Nem éri meg azon a pár ezer/tízezer forinton spórolni. Inkább vedd me újonnan boltból.

2020. márc. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Egy éves sincs, papírjai minden megvan.

165 ezerért lesz végül és az a típus 220 boltban csak nem tudtam linkelni

2020. márc. 3. 12:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Ok, a te döntésed. De kérlek vidd el előbb óráshoz és nézesd meg vele, nehogy átverjenek.
2020. márc. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Egy éves sincs, papírjai minden megvan.


165 ezerért lesz végül és az a típus 220 boltban csak nem tudtam linkelni"


És honnan tudod, hogy: nem volt leejtve, nem volt volt szaunában (Ez kinyírja még a legtöbb profi búvárórát is!), nem lopott, nem gyári hibás, nem kamu, nem...?

2020. márc. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hagyjad előző! Párszor bepalizzák aztán majd megtanulja.
2020. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!