Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Svájci, vagy japán órák közül...

Svájci, vagy japán órák közül vannak olyanok, melyeket az elkötelezett órakedvelők és igényesek elismernek (mert valóban kiváló karórák), de 1700-2000 euró alatt marad az áruk? Tehát nem a millió forint feletti szint.

Figyelt kérdés

2019. okt. 30. 16:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Vegyed ami tetszik. Nem azzal kell foglalkozni, hogy mások mit gondolnak, főleg ilyen alacsony árszegmensben. Én pl órakedvelőként ennyiért mondjuk vennék egy Cartier Tankot, vagy egy Jaeger-LeCoultre Reversot, de pl ha te egy hétköznapi órát akarsz akkor te jobban jársz egy Seikoval, amit meg én pl soha nem vennék.
2019. okt. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Éppen ezért szeretnék egy olyat, amivel szinte bárhol meg lehet jelenni. Hiába tetszik nekem néhány Zeppelin kvarc (automata?!), ha azt a csupán nyolcvanas évek óta létező gyári munkásoknak termelő német tömeggyártót még a kutya is magasról lesajnálja. Így ha akarnék se tudnék olyat venni, ami tetszik. Sajnos más kell már ide... Ezért mertem kiírni a kérdést - remélem jönnek is majd rá válaszok.
2019. okt. 30. 17:41
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Nagy márkákból kvarcot kapsz ennyiért azt meg azért nehéz komolyan venni, meg szvsz nem is éri meg. Mindenképpen legyen mechanikus, Tudornak, Tag Heuernek vannak ilyen árban, de azok inkább sportos órák, Omegát is ki lehet fogni. Mondjuk ha 3000-ig feltornáznád az összeghatárt akkor már tényleg lenne néhány igazán komoly opció.
2019. okt. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
Ja megpersze ha valamit nagyon kompenzàlni szeretnél akkor ott a Breitling.
2019. okt. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Hmmm... Számomra a Breitlingek mindig is arról voltak ismertek, hogy orbitálisan túlzó méretűek voltak.


Bocs, de nekem ekkora nem kell, nem vágyom rá.

2019. okt. 30. 20:35
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
Pont azért írtam, hogy ha kompenzálni akarsz valamit akkor tökéletes, amúgy felejtős.
2019. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
15%
És mesélj már milyen körökben forogsz hogy olyan hülyeséggel törődsz: ne sajnálják le az órádat?
2019. okt. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem teljesen mindegy? Ezt most (félre ne értsd) nem bántásból írom, és nem is várok rá választ, hiszen költői kérdés volt, csupán közöltem, hogy a lényeg szempontjából édes mindegy. A lényegre koncentráljatok inkább.


Egy tucat-kvarcot köröktől függetlenül egyébként is mindenki lesajnál. Nincs értéke, megveszed és két év múlva jön az "újabb hóbort".

2019. okt. 31. 11:29
 9/20 anonim ***** válasza:
44%
Oké, értem, sznobfalva. Az emberek többsége pont lecarja milyen órád van.
2019. okt. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Direkt mondtam, hogy ne vedd magadra...


Ennél többet egy vadidegen alaptalanul beszólogatóért tenni nem tudok. És ahogy mindezek ellenére elkezdtél személyeskedni, már nem is akarok.

2019. okt. 31. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!