Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Jártatok már úgy, hogy elvitte...

Jártatok már úgy, hogy elvittetek egy ruhát varrónőhöz és rosszabb állapotban kaptátok vissza?

Figyelt kérdés
Iszonyú pipa vagyok. Annyiért varrta meg, amennyibe eredetileg került, és több helyen kihúzott az anyagból szálakat.
2020. márc. 7. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer jártam így, de én nem fizettem ki. Közöltem vele, hogy vagy megcsinálja rendesen, akkor fizetek, vagy balhézni fogok, és lejáratom. Megcsinálta rendesen.
2020. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Otthon vettem csak észre, mert gyűrött volt. Szétcseszte az anyag felületét, ezzel már nem tudok mit csinálni. Verem a fejem a falba.
2020. márc. 7. 23:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Jártam így. 6000 Ft-os tréning nadrágot vittem hozzá, hogy levágjon az aljából, fel is próbáltam, megjelölte, aztán mikor elhoztam, felvettem, és kb. 180 lett a vérnyomásom, mert annyira levágta, hogy konkrétan bokalengetőt csinált a nadrágból. Mindezt 2000 Ft-ért. A naci kuka. Nem mentem vissza balhézni, nem szokásom, de messziről elkerülöm a jövőben.
2020. márc. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szinte kvittek vagyunk: 4 ezres felsőért 4et fizettem.
2020. márc. 8. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!